Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nézi olyan sokszor az...

Miért nézi olyan sokszor az ágyam feletti részt?

Figyelt kérdés
Kislányom 6 hetes egészséges baba. Viszont nem értem, hogy az ágyam feletti üres falon egy bizonyos pontot miért nézi olyan sokszor...múltkor még oda is mosolygott meg magyarázni is szokott...ez normális? Nektek is csinál(t) ilyeneket a babátok?
2009. jún. 15. 17:12
 1/8 anonim ***** válasza:

nekem is sokáig csinálta a fiam még kisebb volt az üres falnak olyan jókat nevetett, utána meg a kispárnának beszélt úgy aludt el

nem tudom, hogy normális dolog de nem csak a te babád csinálja

nyugi :)

2009. jún. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ezt az en babam is csinalta de szerencsere abbahagyta 3 honapos kora fele. Eleg ijeszto, foleg mikor minden "jo" akaro azt mondja hogy a babak angyalokat latnak.. O a szekreny feletti reszt nezte mindig es kacagott neki, pedig semmi nincs, meg fenyesnek sem fenyes vagy valami ami az o szemenek erdekes lehet.
2009. jún. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ezt szinte minden baba csinálja, többek közt az enyém is. Állítólag( a babona szerint), Ők még látják a szellemeket, és velük kommunikálnak. Én hiszek az ilyenekben, ezért egyszer tettem egy próbát, végigkérdeztem a már "elment" rokonok neveit a babámtól, mikor egyszer ilyet csinált, és az egyik nagyinál elkezdett veszettül vigyorogni felfelé. Utána az ilyen eseteknél mindig mondtam neki, hogy megint itt a dédmami, és Ő lelkesen nevetett. Persze, lehet, hogy nagy humbug az egész, de nekem kisérteties volt.

Azóta már kinőtte ezt a "szokást". :))

2009. jún. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet tényleg angyal vagy szellem,a gyerekek még fogékonyak erre,aztán kiirtjuk magunkból ezt a szokást.Angyalt jobb lenne azért látni a szellemek sokszor ijesztőek:DBarátnőm egyébként tényleg hallotta az angyalát egyszer,de ez már más téma(am nem hisz az ilyenekben:))
2009. jún. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kirázott a hideg, mert az én lassan 8 hónapos kisfiam is ezt csinálja. Van, mikor arra a bizonyos helyre játék közben is hirtelen odanevet... Húú!! Én is szellemre gondoltam!
2009. jún. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..


itt van egy hasonló kérdés elég érdekes nekem is feláll a szőr a hátamon :(

2009. jún. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
hmmm....hát mostmár bevallom, nem akartam dilónak látszani, mert nekem is ez fordult meg a fejemben...a linkes kérdétől meg tényleg kirázott a hideg...én is hiszek az ilyenekben...
2009. jún. 15. 19:37
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is hallottam a harmadik szemről,meg,hogy még látnak mindenfélét a babák.Az én Kisfiam egyik este sírt és azt mondogatta,hogy néni.Csak akkor szokott nénizni,ha lát is egyet.Úgyhogy egy kicsit megijedtem.De amíg nem veszélyezteti a kis lelki világát semmi addig én sem aggódom.Csak félek a nénitől...:o
2009. jún. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!