Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy 9 hós babánál mennyire...

Egy 9 hós babánál mennyire kell szigorúan venni a napi 5 dl tápszert?

Figyelt kérdés
Kisfiam napi 5-ször eszik (tápszer, főzelék, gyümölcs, tejpép, tápszer). De az orvos szerint mondott 5 dl tápszer nincs meg, kb. 4-4,5 dl-t eszik. Ez baj? Amúgy egészséges.
2009. jún. 15. 12:35
 1/4 anonim ***** válasza:
a tejpép is tejtermék. azt is számold bele:)
2009. jún. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Enyém is 4 dl-t evett ebben akorban, a doki szerint nagyon jó volt így. Most már lassan 1 éves és 150-et eszik reggel, este 180-210 közöttit. Mondtam is a dokinak, és azt mondta az is teljesen jó. Szóval szerintem ne aggódj, tudja ő, hogy mennyi kell:)
2009. jún. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem baj,eszik tejpépet is.És ilyenkor sok babát már egyre nehezebb tápszer evésre rávenni.

Kislányom napi4 dl-t nem eszi meg,viszont tejpéppel igen.

Én nem aggódom,ha kevesebb is az adag.Igen szüksége van a tejalapú étkezésre de mint írtam kap mást is tejpép,joghurt és folyadékot is kap mást is,tehát ne aggódj.

2009. jún. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nem baj, hiszen a tejpép tulajdonképpen ugyanazt tartalmazza mint a tápszer, azzal együtt pedig megvan. egyébként az én fiam is 9 hós múlt, ő sem eszik meg minden nap 5 dl tápszert. csak gyümivel eszi meg, így 200ml-hez teszek fél banánt neki. kettőt eszik turmixból, így tulajdonképpen a tápszeradagja 400ml csak naponta. a doki szerint az már elegendő, a lényeg, hogy napi kétszer még kapjon tápit.
2009. jún. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!