Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor mennyi idősen vágattátok...

Mikor mennyi idősen vágattátok először a kisfiatok haját? Saját magatok vagy fodrász vágta?

Figyelt kérdés
Hatalmas hajjal született a fiam.:) Gyönyörű a haja de már a fülére lóg meg kicsit kezelhetetlen a mérete miatt. Most 6 hetes.
2009. jún. 15. 12:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Az igen!:-)Az én kisfiam pici hajjal született,és nem is kellett neki levágni csak 18 hónapos korában.Én vágtam neki ollóval le.A tiéd még olyan pici baba,úgyhogy hajnyíró gépet nem ajánlanám,mivel még a kutacs sem nőtt be teljesen a fején.Szerintem ollóval vágd le neki óvatosan,de legyen segítséged,aki megfogja a picur fejét.
2009. jún. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bár nekem még nincs gyerekem, de anyukám épp miattam küzdött ilyen problémával. 4 centis fekete hajjal születtem, alapból kakastaréjom volt két forgó miatt. De aztán sajnos elkopott a babahajam idővel... Azt hiszem, néha ollóval egy kicsit megigazította, rövidített rajta.
2009. jún. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én a helyedben babollóval vánám le, de csak annyira, h őt ne zavarja. ez babahaj, ami ki fog hullani valszín...
2009. jún. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi most 9 hósan vágtuk le először. De nyugodtan vágd le ollóval azokon a helyeken (nyak, fül, homlok), ahol esetleg zavarhatja. Pláne ezekben a nagy melegekben szokta őket zavarni. Az én kisfiam állandóan vakarta a nyakát, annyira beizzadt a haja miatt. Mióta levágtuk (géppel) nem izzad be.
2009. jún. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kb egy éves korában, előtte alig volt haja, csak kis taraja volt, olyan volt mint egy kis punk :) Egy éves korában ollóval szépen megigazítottam neki, bár nem nagyon tetszett neki, hogy egy helyben kell maradni. De azóta is itthon vágom neki, a sajátomat is itthon szoktam sk levágni. Ilyen téren szerencsére elég kreatív vagyok :)
2009. jún. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Tényleg szép a haja és középre punkba szoktam fésülni olyan édes úgy, de már elhajlik lelapul neki mert annyira hosszú kb 5 cm.:)
2009. jún. 15. 12:52
 7/8 anonim ***** válasza:

9 hós volt, amikor ollóval megigazgattam. Majd apa hétvégén levágta neki hajnyíróval. Etetőszékben ülve :)

Azóta 2 hetente kell vágni, mert pillanatok alatt a fülébe lóg.

2009. jún. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2 hónapos volt 7 centis hajjal mikor fodrászhoz vittem:)
2009. jún. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!