Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen kiütés lehet?

Milyen kiütés lehet?

Figyelt kérdés

holnap viszem a babámat bőrgyógyászhoz de addig is érdekelne,hogy volt e valakinek hasonló kiütése a babáján.

a combján jött elő, először egy-kettő aztán több. Olyan mint ha pattanás lenne, némelyik körül egy kicsit be is van gyulladva. a védőnő nem tudja mi ez, azt mondja nem bárányhimlő.


2009. jún. 15. 11:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Én szoptatom a kislányomat, és neki is volt hasonló kiütései, mondjuk neki az arcocskáján jött ki, apró piros kis pattanásszerű kiütések. Mikor elvittem a bőrgyógyászhoz azt mondta tejkiütés, ne aggódjak, még lesz egy párszor ilyen, pl. most is van néhány helyen. A bőrgyógyász sem írt fel semmit a kislánynak, mondta elmúlik pár napon, max egy hét múlva. Remélem a bőrgyógyászod is hasonló jó hírekkel szolgálhat majd :)

2009. jún. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szia!

az én babámon is van hasonló, de nem tejkiütés. Sajnos én sme tudm mi az, esetleg megírnád, hogy mit mondott a doki?

Mi azért nem mentünk el, mert most úgy tűnik, kezd elmúlni.

2009. jún. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

hát a fiam már 10 hónapos, nem hiszem hogy tejkiütés mert pár hetesen volt az arca tejkiütéses, de ez nem olyan. A gyógyszerésznek megmutattam, azt mondta hogy nem hiszi hogy allergiától van, lehet hogy valami megcsípte és annak a mérgétől ilyen a bőre.

már neki sem olyan csúnya mint volt, de azért elviszem a dokihoz, aztán majd írok:)

2009. jún. 15. 12:41
 4/6 A kérdező kommentje:

NA itt vagyok...

hát a kiütések azok vmi csípéstől vannak... pár nap és helyrejön. vmi kencét kapott rá.

amúgy meg ekcémára hajlamos a bőre, mert tele van apró kiütésekkel, erre fürdetőt kapott és testápolót.

2009. jún. 16. 19:40
 5/6 anonim ***** válasza:

Köszi, hogy vissza írtál! Örülök, hogy nem lett komoly baja a babádnak! Esetleg a Babe termékeket próbáld ki, úgy hallottam, azok kifejezeten az érzékenyebb bőrű babáknak vannak.

Mi is csípésre gyanakodtunk, csAK nem tudtuk, milyen lehet. Mert a szúnyog nem ilyen. nálunk szerencsére már majdnem elmúltak.

2009. jún. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

jaja a szúnyog csípés nem ilyen. Lehet hangya, vagy bármi mert már annyi féle bogár van.

Szerencsére nekünk is múlnak már

2009. jún. 17. 11:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!