Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet, hogy én okoztam, h nem...

Lehet, hogy én okoztam, h nem eszik?

Figyelt kérdés
Náthás, rekedt a babám, mivel már jobb nem jutott eszembe, egy-egy kanál ételébe belekevertem titkon a gyógyszereket. Utálja őket, és azóta nem fogadja el az ételt. Lehetséges, h azt hiszi, mostmár minden kanál ételében van vmi rossz ízű dolog? Ezért nem kéne neki??? Már nem is adom a gyógyikat, hátha "elfelejti".
2009. jún. 15. 11:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Előfordulhat,de az is lehet,hogy a betegség miatt nincs étvágya.A kedvenc kajáját próbáltad már?
2009. jún. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igazából mindent szeret. Csak pár dolgot nem. Igazi kedvenc nincs. Pl. tízóraira alma-barackot adtam, szereti nagyon azt is. Ki sem nyitotta a száját, sőt, rázza a fejét a székben, de úgy, h majd széthull alatta.
2009. jún. 15. 11:29
 3/9 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a babád ? Próbálj meg átmenetileg egy kekszet vagy babapiskótát adni neki,4-5 hós már elszopogatja.Esetleg egy másfajta kanállal kínáld neki az ételt.
2009. jún. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Menni idős?


A betegség okozhat étvágytalanságot. Adj neki sok folyadékot.


Valamint felejtsd el a félelmedet. Amíg érzi rajtad a feszültséget, a baba is feszült marad. Egyetek együtt - egy kanál mami,egy kanál babi, egy kanál a kedvenc macinak/lovacskának/stb.

2009. jún. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ja, a foga is jöhet. Nem tudom, mi baja van a babának, az én kislányom rendre benáthásodott, ha jött a foga.
2009. jún. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Elkapta a megfázást a férjemtől, de nem vészes pedig. 10hós

Amikor fogzott, valóban két hónapig volt náthás. Van 6 foga már három hónapja, persze lehet, h megint ez az oka, de eddig ilyet soha nem csinált.

2009. jún. 15. 11:38
 7/9 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy fáj a torka és nem szeretne nyelni.
2009. jún. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
cumisüvegből sem akar semmit elfogadni? lehet, hogy inkább a kanalazással van csak a baja. próbálj neki gyümilét, vagy valami turmixot üvegből adni átmenetileg.
2009. jún. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Azóta megláttam a 7. fogát!!! :)

Köszönöm a jótanácsokat!

2009. jún. 15. 20:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!