Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogzás alatt meddig nem...

Fogzás alatt meddig nem fogadja el a cumisüveget a baba?

Figyelt kérdés
Most jön az első foga, a recéjét már érezni. Kb. 1 hete nem kell neki a tápszer, csak a kanalas ételeket fogadja el, abból is csak minimális mennyiséget, jó, ha egy nap összejön 500-600 ml. Éjjel eddig gyönyörűen evett, most akkor sem kéri a cumisüveget. A teát viszont elfogadja cumival. A foga az oka? Mennyi ideig feszíti még az ínyét a fogacska? Azt hittem, ha áttöri az ínyt, már nem fáj neki, de most lett rosszabb, legalábbis az étvágya. Egyébként nem nyűgös, jól alszik.
2009. jún. 15. 08:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Kis türelem! Tudom idegölő, mennyire étvágytalan tud a fogzás alatt lenni a pici, én még a tápit is belekanalaztam, ha máshogy nem megy. De mivel a teát elfogadja cumiból inkább arról van szó, hogy egyszerűen nem éhes, de a kanalas kajáit szereti, eszik belőle kicsit. Max még egy szűk hét és visszaáll, de te kináld mindig finoman, próbálkozz.
2009. jún. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!