Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Összenőtt hüvelynyílás miatt...

Összenőtt hüvelynyílás miatt műtötték kislányod?

Figyelt kérdés

Megírnád, hogy volt, mint volt, hogy lett?

Keddre van időpontunk a sebészhez...


2009. jún. 14. 20:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Ne aggódj, az én kislányomnak 4 hósan csinálták,pár pillanat alatt kász volt.Gombos szondával szépen széthúzták,pikk pak megvolt.Nem sírt,csak kicsit nyafizott mert le volt fogva:)

Most 7,5hónapos minden rendben van vele :)

Minden jót

2009. jún. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi:-)

Leginkább attól félek, hogy hogy fogják lefogni, mert lányom már egy éves... És hogy mi lesz utána? Hogy kell ápolni, és hogy akadályozom meg, hogy megint összenőjön?

Minden érdekel!

2009. jún. 14. 21:19
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia.megint én vagyok.Nálunk ugy volt,hogy én fogtam a kezeit meg beszéltem hozzá,az asszisztens alábait,a doki csinálta. Nekem azt mondták annyi az egész,hogy úgy kell neki tisztitani minden nap mint magunknak,ennyi és akkor nem fog többé előfordulni,mint irtam az én lányom jövő héten lesz 8 hónapos,lassan már 4 hónapja csinálták neki,semmi baja,minden nap megnézem,este szépen megmosom :)

Ne aggódj,valószínű csak azért fog sírni a kislányod mert lefogják,hisz ő már nagylány :) Majd írj mi volt :)

2009. jún. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Szia

Köszi:-)

Leginkább a lefogástól félek, hisz már hihetetlen erő van benne. És csak remélem, hogy bent lehetek vele.

Bízom benne, hogy nem lesz gond:-)

Írok majd holnap

2009. jún. 15. 18:30
 5/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok.

Ma túlvagyunk rajta.

Nem volt semmi gond. Bekenték egy kenőccsel, vártunk fél órát, én fogtam a kezét, a nővér a lábát a doki vágta. Épp hogy csak egy fintort vágott, aztán ment a röhögés, incselkedés...

Itthon 3X kell öblögetni kamillával, és 1 hét mulva kontroll. Remélem nem lesz baj, mert egyedül elég nehéz lefogni is meg széthúzni is, hogy beleöntsem a kamillát...

Ilyenkor kicsit ellenkezik, mert csípi, ahogy a pisi is, de amúgy semmi baja:-)

Köszönöm válaszaitokat.

2009. jún. 16. 13:08
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Én irtam mindkét üzit :) Gondoltam,hogy nem lesz semmi gond :) mi ugy csináltuk,hogy az esti fürdő vízbe raktunk kammillát és úgy mostuk át neki..

minden jót nektek:)

2009. jún. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!