Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinél egy baba van, az...

Akinél egy baba van, az autóban hova ültetitek? (elnöki helyre? )

Figyelt kérdés
Illetve, ha hárman utaztok, (apa, anya, baba), valamelyikőtök hátra ül vele?
2009. jún. 14. 20:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Apa vezet, Anya hátul az ablaknál, Baba hátul középen a gyerekülésben. Nálunk így van.
2009. jún. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Szintén hátraülök a lányomhoz de nem középre rakjuk, hanem a sofőr ülés mögé.

Ill ha egyedül megyek vele akkor az anyósülésben van a hordozó.

2009. jún. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Apa vezet, baba mögötte, én középen, 9 éves meg mellettem, most hagytuk el az ülésmagasítót. Még jó, hogy elég nagy az autó. :)

(Amíg a kórházban voltunk a nagyobbik fiam felmatricázta az autót a "Vigyázz rám" felirattal ott ahol a baba ül.)

2009. jún. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha harman megyunk akkor hatul ul a pici.
2009. jún. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%

nálunk a baba ül elől apa mellett, és én hátul. azért csináljuk így, mert sokkal könnyebb nekem hátulról elérnem a babát és pl cumit, vagy akármit visszadni neki, ha sírni kezd érte, mint fordítva. elől ülve, ha hátraforgolódok a gyerekhez, akkor nekem is rossz, meg apát is zavarja.

mivel 3 ajtós a kocsi, így egyszerűbb előre betenni a bébihordót, mnt hátra bemászni vele, ezért ül elől:-)

2009. jún. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
87%
Szia!Én vezetek, baba hátul anyós ülés mögött, hogy rálássak.Ha apa vezet akkor vagy hátra ülök, vagy elvan egyel ugyanott.
2009. jún. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
egyedült akartam írni
2009. jún. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Apa vezet a baba mögötte ül én pedig középen hátul a baba mellett.
2009. jún. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Apa vezet,én mögötte vagy középen baba "anyósülés" mögött,Én vezetek akkor a baba egyedül hátul 9 hónapos.
2009. jún. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
HA Apa vezet, akkor mogotte ul a pici, en mostmar elol (amig picike volt meg, addig en hatul ultem vele, de 7-8 hos kora ota nem), ha en vezetek es csak ketten megyunk, akkor mogottem ul a kicsi. Most 1 eves.
2009. jún. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!