Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4,5 honapos babam miert akar...

4,5 honapos babam miert akar ilyen nehezen szopizni?

Figyelt kérdés
Mostanaban alig tudom ravenni hogy szopizzon, eddig altalaban elfogadta a cicimet amikor megkinaltam, de egy par napja meg 3 ora leteltevel is alig akar enni, ha pedig valahogy sikerul be is falnia akkor is csak keveset eszik, kb 100 gr-ot( 3 hetesen is mar 130-at evett). Tejem biztos hogy van mert utana meg tudok lefejni, de felek hogy igy nehogy elapadjon a tejem.
2009. jún. 14. 19:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem ennyi idősen állította át magát a babám 4 óránkénti etetésre. Én csak erőltettem-erőltettem a szopit, mondván minél gyakrabban tesszük mellre annál jobb, de aztán az orvosunk tanácsára 4 óránként kínáltam meg (addigra persze megőszültem) és rögtön szopizott rendesen. Muszáj hozzájuk alkalmazkodni, tehát igény szerint szoptatni :)
2009. jún. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hat igen en is ellegge eroltetem neha, pedig tudom hogy azzal nem teszek jot, sot. Miota ilyen nagy melegek voltak gondoltam hogy jo lenne legalabb 1,5 orankent szopiznia, mert mas folyadekot nem fogad el, de nem kellett neki.
2009. jún. 14. 20:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!