Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem megy a hozzátáplálás. Mit...

Nem megy a hozzátáplálás. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Eddig is nehezen ment, de már eljutottunk odáig hogy nagy nehezen a gyümiket, de csak az üveges őszi, banán, alma. Ezeket ette. Zöldséget semmilyet! Most beteg volt fájt a torka is és semmit nem evett meg. Meggyógyult most megint nem eszik meg semmit. 2hónapja kezdtük el, most 7 és fél hós. Anyatejes egyébként. Attól félek hogy később még nehezebb lesz. És mindenki jön azzal hogy már kéne ennie. De mit csináljak ha nem eszi meg? Nem a kanál a gond, és a cumisüveget sem szereti. Megőrülök már!
2009. jún. 14. 14:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Hányszor eszik 1 nap?Próbáld meg h várjál amíg éhes lesz,v engedd h Ő egyen,vonjad el a figyelmét vmivel,és ne erőltessed ez a léyneg!Ha nem kell neki akkor ne adjál!
2009. jún. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
3 óránként cicizik. Próbáltam már előtte utána, két szopi közt. Amikor evett gyümiket, akkor 2 szopi közt ette meg, egyszer délelőtt egyszer délután, tehát volt hogy 2x is evett gyümit egy nap. Odadtam már a kanalat neki, beledugtam az ujját, de esze ágában sincs leenni róla. Nem erőltetem , ha nem kell neki, nem erőltetem tovább. De félek hogy 1 évesen is ez lesz majd. :(
2009. jún. 14. 14:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, be fog indulni csak még nem jött el az ideje. Nem lesz később nehezebb, ne hidd el ha valaki ezt mondja! Velünk ugyanigy meent hozzátápláls, a kislányom alig akart enni, aztán mikor elkezdtünk a család kajcsijából adni neki, akkor meg nagy nyammogás volt! Lassan már majd te is adhatsz neki finomságot, olyat amit te is szivesen eszel. Addig meg csak kóstoltasd vele, amit lehet. Ne add fel, és pláne ne erőltesd, ne idegesen közeledj felé a kanállal! Kitartás, be fog indulni!!!!
2009. jún. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi is ezzel kínlódunk! Igaz 5 hósak vagyunk, egyszer már próbáltuk 4 hósan, de nem kellett neki semmi, így pár nap múlva feladtuk. A cumisüveget sem fogadja el, igazából csak szopizni akar. Pedig jó lett volna már néhányszor, ha legalább a lefejt tejet elfogadta volna, mivel sokszor nagyon csúnyán sebesre rágja a cicimet. Valamint a szoptatás heti 3-4 napos migrént hozott elő, így mikor már muszáj gyógyszert bevennem jó lenne, ha elfogadna valami mást is.

2009. jún. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!