Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van valakinek nem drasztikus...

Van valakinek nem drasztikus tippje altatásra?

Figyelt kérdés
9 hónapos a kislányom. Eddig cicin aludt el, de mostanában már csak cumizza és nagyon nehezen alszik el. Nem zavarna, de van 6 foga és nem kellemes ahogy játszadozik vele. Babakocsi, ringatás, felvesz-leteszés nem működik. Ha hagyom sírni csak egyre jobban ordít. Segítsen valaki.
2009. jún. 13. 21:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A drasztikus az csunya szó!!! Türelem és nyugodssság!!!Segítek figyej! Egyéniséged töl is függ !Töbnaprol szol most ez a te feladatod. Mindig ugyanazokat a szavakat használd ugyan azokat a mozdulatokat mindgi finom hangon kedvesen mert most mutatnod kell hogy ez a kiságy kedves hely biztonságot nyujt. Nem tévesztesz! Férjed belekell hogy egyezzen csak ugy fog menni!Legfontosabb hogy este és nappal is egyedül aludjon el, esti mese bucsu után. Nem fog rögtön sikerülni , sírni fog víssza mész csak szoval nyugtatod röviden beszélsz neki , kimész és ujbol be. Semmi puszi ölelés csak kedves rövid beszéd . Ez így megy éjjel nappal. Mutatod hogy biztonsságba van semmi csunya beszéd te vagy a példaképe! Én már büszke vagyok magunkra nagyon jó alvo lett a gyerekem!Kítartás! kb. 2 hét de nem minden nap fog sokáig sírni változo.Nappal kezd !
2009. jún. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ. De mi legyen a szopizással, mert ő már csak alvás előtt és éjjeli ébredésekkor cicizik.
2009. jún. 13. 21:28
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan még csak 10 hetes a kislányom, de mindig ugyanúgy alszik el: cumi a szájba és bekapcsolom neki CD-n a pánsíp bűvös hangjai c. zenét. Erre teljesen megnyugszik és elalszik. Na jó, nem igaz, hogy mindig így volt, mert csak 1 hónapos korában adtam oda a cumit, és 3 hete kapcsolok zenét. Előtte sem volt rossz alvó, mindig egyedül aludt el, csak többször kellett bemenni, mint most. Ez azt jelenti, hogy 2x-3x bementem, utána már aludt. Próbálj te is valami zenét, ami megnyugtatja.
2009. jún. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kicsifiam is eddig jó alvó volt. Most fogzunk és borult minden:) 1 hete csak kézbe alszik el,félálomba leteszem és alszik tovább.Cicin hamar elalszik,de ha már nem kell neki,cumi a szájába és ringatás.4 hós
2009. jún. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Várd meg,amíg nagyon-nagyon fáradt lesz,és akkor tedd le,nekünk ez vált be
2009. jún. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
este ha sürü pépet vacsorázna lehet hogy nem kérné éjszaka a cicit, napközbe ciciztetném v. reggel atolfügg mennyi tejed van,éjszaka vízet kinálnék neki mert arra talán pár nap mulva nem ébredne fel.
2009. jún. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
utolsó válaszolónak: rendesen vacsorázik. már azt eszi amit mi. tejem meg még bőven van és nem szeretném leszoktatni csak azt elérni, hogy nem cicin aludjon el.
2009. jún. 16. 21:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!