Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi bébikaját "kell"...

Mennyi bébikaját "kell" megennie 1 nap egy 7 hós babának? Csak mert nincs kaki.

Figyelt kérdés
Anyatejes napi 5x eszik, de nem tudom mennyit, nem mérem és 8 naponta kakil, segítséggel... azért kérdezem, nert vszínű az anyatejet már 100%-osan felemészti ezért nincs ennyire kaki..egy hete nem kakilt, csak 2x akorát, mint a kis hüvelykujja...nem feszeng, de azért nyűgös időnként.Itt ajánlottátok az alumina ch 5-öt,(aluminium oxydatum). Használt vki ilyet? Mikorra hat? Este adtam be 5-öt. Naponta 2x-3x lehet, ha reggelre sem hoz eredményt?
2009. jún. 13. 20:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem adj neki gyümölcsöt,zöldségféléket ( nem gyárit),figyeld meg,melyiktől van széklete.Azért még mellette szoptathatod nyugodtan.
2009. jún. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Elsö válaszolo jót ír! Meggy lé!!!
2009. jún. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
én is inkább a gyümölcsökkel próbálkoznék elsősorban. szilva, őszibarack mindenképpen hashajtó. próbáld meg a szilvát, nekünk mindig segített, ha ilyen gond volt. a hozzátáplálás elején volt ilyen nekünk, aztán kb egy hónap után megoldódott egyszercsak magától, most már rendesen van széklete minden nap.
2009. jún. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi!!! szinte csak gyümiket kap, barackot igazi gyümölcsből, de szilva még nincs... vegyek fagyasztottat?
2009. jún. 13. 20:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a HIPP-es szilvát szoktam adni a kislányomnak,meg vilmoskörtét párolok sütőben. Ezek mindig meghajtják egy kicsit. MI is szoktunk "bogyózni".
2009. jún. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!