Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adnatok otletet nyaralashoz?

Adnatok otletet nyaralashoz?

Figyelt kérdés
A kisfiunk szeptember elejen lesz 10 honapos. Szeretnenk elutazni Olaszorszagba autoval. Milyen uticelt ajanlotok Pestrol, ahol van homokos tengerpart, es nincsen nagyon-nagyon messze? (max kb 6-700km)
2009. jún. 13. 18:27
 1/10 anonim ***** válasza:

Monfalcone!!!!

Kb 700 km, nagyon szep, homokos tengerpart, közel van Velence es Trieszt, Grado, ami gyönyörü, mindenkepp nezzetek meg :) Nekünk nagyon bejött. Nyugis kisvaros, de igazi olasz, nagyon kedves volt mindenki, jo volt a szallas, csak szuperlativuszokban tudok beszelni rola (2,5 eves kisfiu, 10 honapos kislany)

2009. jún. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2 és fél hónapos babával most jártuk meg Lido di Jesolot. Közel van, jó a part, és TELISTELE gyerekkel és terhes nővel. Csak ámultunk és bámultunk, rengeteg gyerek....
2009. jún. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Meg tudnatok irni a szallasotok nevet is? Nagyon jo helyeket ajanlottatok!

Jesolo picit arrebb van, ugye?

2009. jún. 13. 18:45
 4/10 anonim ***** válasza:

elsö vagyok, mi itt voltunk apartmanban:


[link]


Raadasul van gyerekpancsolo is, meg bolt a szallas területen, meg tenyleg minden :) es nagyon szep :)

2009. jún. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Jesolo kb. 700 km. Hamar ott lehet lenni.

La Fenice & Siesta hotelben voltnuk, itt a honlap:

[link]

A tetőnél levő medencében csak mi voltunk, szerintem a többiek nem is tudták, hogy létezik :D


De itt van egy kifejezetten bababarát, csak ők nem írtak vissza nekünk:

[link]


Vagy még Bibionét tudom ajánlani, ott is sokszor voltunk, itt egy csomó apartman, és szeptemberben már nagyon olcsók (mindig náluk foglaltunk.)

[link]


Jesoloban nehezebb apartmant találni, ott sokkal több a hotel, de én jobban szeretem, mint Bibionét, mert nagyobb, és több minden van ott. Vissza fogunk még menni. Mi idénre még Spanyolországott terveztük, a wizzair-nél nagyon olcsó októberben a jegy, és szállást is lehet találni olcsón akkor már.

2009. jún. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Koszonom, nagyon szepek a szallodak, de azt beszeltuk meg eppen a ferjemmel, hogy inkabb kozelebbi celt valasztanank igy elso korben :) de nagyon koszonom.


Varom am meg az otleteket :)

2009. jún. 13. 18:55
 7/10 A kérdező kommentje:

Elsonek:


Fu, ez egy opcio...este jobban szemugyre veszem. Koszi!!!!

2009. jún. 13. 18:58
 8/10 anonim ***** válasza:
Második vagyok megint. Bibione csak 70 km-rel van arrébb, azért nézzétek át azt az etgroupot is, ha van rá időtök. És tényleg Grado is jó, meg Caorle is nagyon szép még. Mindent bejártunk ezen a környéken, ezerszer visszamennék. :) Jó utat nektek!
2009. jún. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
elsö vagyok, nagyon szivesen, örülök, ha segitettem, ez gyakorlatilag a hatarnal van, ennel sokkal közelebbit nem tudnek mondani Olaszo. belül :)
2009. jún. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ligano is ott van
2009. jún. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!