Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vajon eljött már az "utánozós"...

Vajon eljött már az "utánozós" korszak?

Figyelt kérdés

Fiam 5 hós, és utánozza ha kinyitom a számat, ezen olyan jókat tud nevetni.

Vagy pl ha köhög úgy csinálok mintha megijednék és akkor direktbe köhög hogy ijedjek meg ez nagyon tetszik neki.

Ezek szerint már ott tartunk, hogy tud utánozni, vagy csak véletlen?


2009. jún. 13. 15:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem igen,mert az én gyerekem is ezt csinálja,pedig még csak 4 hónapos.Pár napja ha csücsörítek neki,ő is elkezd csücsöríteni,ha mondok egy magánhangzót(amiket már alapból gagyarászik) akkor leutánozza.

Azt nem tudom,hogy általában mikor kezdődik ez a korszak,de ezek az utánzások biztosan nem véletlenek.

Azt olvastam valahol,hogy a mai babák sokkal gyorsabban fejlődnek már,szóval szerintem utánoznak,még ha nem teljesen tudatos is a dolog:)

2009. jún. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
4 hósak vagyunk, és már az én kisfiam is utánoz. Ha kinyújtom a nyelvem, ő is az övét. Ha csücsörítek, ő is csücsörít. Nagyon édes!
2009. jún. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!