Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hos kislanyom nappal 3x 1.5...

4 hos kislanyom nappal 3x 1.5 orat es ejszaka 12 orat alszik. Ez sok?

Figyelt kérdés
2009. jún. 13. 14:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
örülj neki lesz idő mikor térden állva fogsz könyörögni Neki hogy aludjon:-) mi most itt tartunk (9 hónapos):-)
2009. jún. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem sok! Használd ki amíg még ilyen sokat alszik.

De ha ez nem nyugtat meg, és aggódsz, hogy esetleg beteg lenne, hívd fel az orvosotokat és kérdezd meg tőle. :)

2009. jún. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi többet aludtunk.

Most 14 hónapos és délelött 1 1/2 órát és ebéd után 2 órát,este 20-tol reggel 7-ig alszik.Egy évesen még 3* aludt napal,de laszoktattuk,mert a doki mondta az már sok.

Mi négy hónaposan rágtuk a körmünket mikor lessz már végre fent is,mert nekünk azt mondták minél nagyobb annál többet lessz fönt. A fenét! Ez nem mindig igaz. Fél évesen is alig volt fent 3 orát összesen,már orvoshoz is fordultunk és megnyugtattak,örüljünk neki.Most is ha 3* alszik nappal már félek,hogy beteg lessz és azért.

Egy 6 éves és egy 14 hónapos baby anyuja.

2009. jún. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%

Szia!

Mit csinálsz, hogy éjszaka annyit alszik??? Hogy zajlik az estétek??

Mi is 4 hósak vagyonk, de éjszaka többször felébred. Szerintem örülj neki, hogy jó alvó. :)

2009. jún. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia. Az én kislányom is 4hós. Van olyan nap mikor minden etetés után alszik a következőig,de van amikor csak egyszer. Éjjel mi is alszunk10-12órát,ami a nappali időktől függ. Szerintem amit leírtál az nem sok.
2009. jún. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat,megnygtattatok.Amugy este 7-kor furdes, utana meg egy kicsi tornaszas, jatszas,kaja es fel kilenc kilenc korul pedig mar alszik reggel kilencig
2009. jún. 13. 15:27
 7/7 anonim ***** válasza:
De jó! mit nem adtam volna én ha ilyen jó alvókája lett volna a picimnek :))) persze megértem az aggodalmadat is, biztos bennem is felmerült volna hogy normális-e, de igen, az! az én 14 hónapos lányomnak mostanra állt be az alvása de. 1 óra, du. másfél, éjjel 11 órára.
2009. jún. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!