Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit jelent az mikor, olyan...

Mit jelent az mikor, olyan fekete a széklete?

Figyelt kérdés
A 8 hós babámnak mostanában olyan fekete a széklete, nem tudom mitől, a védőnő azt mondta figyeljek oda mit adok neki enni, mert lehet attól is ,de egyszerüen nem jönök rá. Maga a széklet fekete, de a peluson otthagyott folt az olyan méregzöld szinű.
2009. jún. 12. 22:21
 1/4 A kérdező kommentje:
Nem szed vas tablettát
2009. jún. 12. 22:22
 2/4 anonim ***** válasza:
mit eszik??
2009. jún. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A terhesvitamintól is lehet, már ha szoptatod. Cékla, áfonya, nekünk attól fekete.
2009. jún. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

más tünete nincs?

az enyémnek is fekete volt, felhívta az ügyeletet, azt mondták, vagy attól, mert vasat, vagy vastartalmú multivitamint szed, vagy attól, mert emésztetlen vér van benne.(én először nem tudtam, hogy a vastól lehet, de végülis attól volt) viszont az ügyelet azt mondta, a biztonság kedvéért vigyem be, és megnézték a végbelét.

2009. jún. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!