Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lehet a baj? Mit tegyek? 9...

Mi lehet a baj? Mit tegyek? 9 hós kislányom 1 hete náthás,de minden rendben volt az étvágyával,sőt rengeteget evett Önmagához képest!

Figyelt kérdés
Ma azonban nagyon keveset,kezdte azzal h reggel nem akarta meginni a tápszerét,ekkor adtam neki tejpépet amiből keveset evett,aztán kiflit azt majszolta mikor reggeliztünk de nem vitte túlzásba,ebédre is alig evett,a kekszét sem akarta elfogadni,és uszira is nagyon keveset evett és eset megint nem evett tápszert és már 1 órája altatom,de nem akar aludni....ez nem jellemző rá este!Szóval kétésgbe vagyok esve!
2009. jún. 12. 21:08
 1/2 A kérdező kommentje:
Megint próbáltam a tápszert mert 10 perc után felkelt de nem kellett neki,bekapta de nem szívta aztán próbáltam a teát és azt meg itta....nem értem!mit tegyek?
2009. jún. 12. 21:29
 2/2 anonim ***** válasza:
Milyen a kedélyállapota? Ha semmi különös akkor elvileg nincs baj. ELőfordul front hatására. Illetve fogzáskor nagyon gyakori. Inni itasd sokat legalább folyadékot fogyasszon. Persze, ha több napon át tart, mindenképp doki. Minden jót! 10 hós baba anyukája.
2009. jún. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!