Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A hozzátáplálás kezdetén...

A hozzátáplálás kezdetén valóban csak üveges sárgarépa adható?

Figyelt kérdés
Ma hallottam, hogy ha az ember nem tudja biztosan, kitől származik a sárgarépa, inkább üvegeset használjon, mivel a földben abszolút minden méreganyagot fel tud szívni. Ti így tesztek, vagy frisset főztök?
2009. jún. 12. 18:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Ez is jó és az is!Az én gyermekeim is álltalam főzött sárfarépával kezdték és semmi bajuk!
2009. jún. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet friss répa is,de primőrt semmiképp.
2009. jún. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én erről nem hallottam, én mindig friss répát és általában friss zöldséget adtam. Egy sárgarépa kb 20 forint, egy üveges legalább egy nullával több. Ki győzi ezt?

Amúgy semmi baja nem lett tőle a fiamnak.

2009. jún. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Sztem próbálj a piacon termelőtől venni, én igy csinálom.Finom édes most a sárgarépa, 6 és fél hós a kisfiam, 2szál répát is megeszik a cicizés közt:)
2009. jún. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És primőrt miért ne?
2009. jún. 12. 19:49
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Mert a primőr vegyszeres.

Én sosem adtam neki üvegeset, mindig én főzök neki.

Amúgy én almával kezdtem, majd barack, krumpli, és csak utána jött a répa.

Nem tudom sokan miért kezdik a répával, bár az sem baj.

2009. jún. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ja, lehet, hogy hülyén írtam, már túl vagyunk a többin, most jön a répa. Úgy értettem, hogy nem 1 év körüli babókáról van szó. A primőr és a vegyszer kapcsolatát most sem értem, bocsi. Akkor a régi répában nincs vegyszer?
2009. jún. 12. 20:15
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Aprimőr répa fóliaházban terem, tehát vegyszerezik, hogy az egészséges répával nagyot kaszáljanak. A régi répa pedig szabadföldön terem
2009. jún. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!