Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miket tud mar 10honapos babatok?

Miket tud mar 10honapos babatok?

Figyelt kérdés
2009. jún. 12. 15:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi már totyogtunk:)
2009. jún. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Lányom nem rég múlt 10 hónapos. Tudja csinálni hogy pápá, puszi, tapsi, kérésre beletesz vödörbe tárgyakat, ha elkéred odaadja, kapaszkodva feláll, egyedül sétál 2-3 lépést, kezét fogva "fut", lemászik az ágyról, utánoz a tüsszentésnél és köhögésnél, rámutat tárgyakra, emberekre.
2009. jún. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Tegnap volt 10 hós a kislányom.

Oldalazva lépeget, ha nem figyel és mindkét kezében van játék, akkor kapaszkodás nélkül áll fel. Amint észreveszi, hogy valami nem stimmel gyorsan leül vagy nekidől valaminek. :) Pár napja teszi ezt.

Lépcsőre felmászik.

Ágyra felmászik (az ülőgarnitúra L alakú) és le is tud jönni ügyesen.

Kurrjant rengeteget, meg "veszekszik" sokat. (kiabál)

Tapsolni egyáltalán nem akaródzik, pápát néha int, ha akar, de nem akkor mikor kellene..

Pacsit viszont már tud adni.

Néha már sikerül az apró falatokat magától a szájába tenni, de inkább én adom még neki.

2 napja ha zenét hall, akkor nekiáll rugózni és vigyorog.

Ha mondom, hogy kuc-kuc, akkor vagy kacag vagy próbál köhögni is. :)

Móndókánál, éneknél meg figyel nagyon. Nézi a számat.

Szótagokat mond, próbálom kivenni, hogy van-e értelme, de talán csak az apát mondhatja, de ez nem biztos.

A műanyag dobozkáját tologatja a parkettán, mert rájött, h nyikorog...remélem nem karcolódik..

A játékos nagy tárolójába be- és kimászik. (kimászásnál van, hogy fejjel érkezik meg)

Amiből ki lehet pakolni abból kipakol :)

Oda megy ahová nem szabad... :)

Érti a nem-et.

Ha nem kér többet enni, akkor eltolja a kezével a kanalat.

A fejével sem igent sem nemet nem tud inteni.


Remélem, elég kimerítően válaszoltam. :)

2009. jún. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok: így hogy olvasom az utánam válaszolót jövök rá hogy pár dolgot kihagytam: idáig egyszer felállt magától, de szerintem az véletlen volt. Ágyra nem tud felmászni, csak anyukáméra mert az nagyon alacsony. A mienkre úgy hogy nyújtja a kezét, megfogom és felhúzza magát. Veszekedni Ő is veszekszik, ha nem figyelek rá hisztizik, ha éppen egyedül akar lenni akkor meg ellök.

Amit meg tud fogni étel azt megeszi egyedül, igaz néha a fele a földön meg a ruháján landol. Eszi a darabos ételt is. Táncizni Ő is táncizik zenére. Előszőr rogyasztotta a lábát, mostmár bólogat a fejével is mellé-

Igaz mostanában csak halandzsál, de volt egy időszak hogy mondta apa, baba, mama. Most tete, dede.

A nem szabadot ismeri, hallgat is rá és közben rázza a fejét, hogy nem. Az igen nem megy, arra is nemet mutat :)

2009. jún. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kisfiam van, nemrég volt 10 hónapos. Ő bútorba kapaszkodva feláll, és tesz is kapaszkodva pár lépést. szótagokat ismételget elég sokat, pápá-t int, ha akar, ügyes apró mozgásokat végez a kezével, pl. felcsippent dolgokat. Szeret képeskönyvet nézegetni, kukucst játszani, pakolni (leginkább fiókból kifelé), szeret zenére táncolni, és néha a maga módján énekelget is zenére.
2009. jún. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
utolsó vagyok, a te babád mit tud?
2009. jún. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokta.Az en babam is all,lepked.Sokat dumal,mamama tatata,appaaa.Tapsizik,papazik.Tancikal a zenere.A nem-re csovalja a fejet.Minden jot mindenkinek.
2009. jún. 12. 18:06
 8/8 anonim ***** válasza:
69%

Szia.

az én kislányom is 10 hónapos.1 hónapja megy önállóan segitség nélkül.mondja hogy apa,anya,baba,vauvau.pápázik,tapsol,táncol.nekünk ennyi.és rendkivól jol huzza a hajamat.:Dés egyre szemtelenebb:D

2009. okt. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!