Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől jöhettek ki a piros...

Mitől jöhettek ki a piros pöttyök?

Figyelt kérdés

Babám pocakján piros pöttyöket látok. 7 hónapos. Tegnap és ma sem evett olyat, ami új lenne neki. Lehet allergiás olyanra, amit már evett, és akkor nem volt gond?


Még arra gondoltam, hogy tegnap ettem pár szem pisztáciát. Lehet, hogy az nem tetszett neki a reggeli szopizásnál?


Vigyem orvoshoz?


2009. jún. 12. 14:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Mi még csak 4 hónaposak vagyunk, de már 3 féle pöttyös kiütésen vagyunk túl.Az első,és azóta is leggyakoribb a meleg kiütés.Ezek rengeteg,picike,enyhén dudoros pöttyök,hol a nyakán,hol a hasán,hol az egész testén.Ezek akkor vannak aha túlöltöztetem szegénykét.A többivel viszont voltam dokinál,de nálunk a védőnő kijön házhoz, ha felhívom,ő is megtudja nézni.Volt,mikor a szotyolától pattogott ki,pedig csak 5-6 szemet(!) ettem....szóval lehet a pisztáciától,de ha belázasodik estére,akkor vidd dokihoz.Mivel ennyi kiütésünk volt,nekem ezt mondta a doki.Addig nem lehet nagy baj még nem lázasodik be,és egy-két nap alatt el is múlnak a pöttyök általában.Ha nem múlik megint csak doki.
2009. jún. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!