Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt tömzsi, réteges nyakú...

Van itt tömzsi, réteges nyakú baba anyukája?

Figyelt kérdés

Egyszerűen kész tortúra a fürdés előtt és után, mikor olajozom, meg mikor szárazra kéne törölni. Félek hogy be fog gombásodni, mert ebben a melegben meg annyira beizzad. Mit csináljak? Mivel kenjem? Hintőpor nem jó, beleragad az is, összecsomósodik.

Már elkezdett nagyon bepirosodni is a kis nyaka.


2009. jún. 12. 14:33
 1/4 anonim ***** válasza:
36%

Uhm,nekem is hurkanyakam volt és nekem anyu mindig a textilpelussal törcsizgette,sétakor is a bukóm alá tette az felszívta,aztán ha megáltunk s kivett mutiba akkor is törcsi törcsi.Nyáron mást nem tudsz tenni vele,a lényeg,hogy szellőzzön,nem szabad hagyni,hogy eltömődjön a pórus,a hintőpor is tömíti végülis.

Ha már kipiri akkor bár 20 éve még nem volt,de mostanában a sudocremet ajánlják jó a popsira,de a nyakra is jó,kipirire főleg:)

Remélem nem baj,hogy bepofiztam ide:)

2009. jún. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is bepállott a nyaka. Én úgy csinálom a hintőporozást, hogy fürdés után picit hasra teszem, ahogy emeli a fejét, meg lehet törölni, és az ujjamra teszek hintőport, és bekenem.
2009. jún. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az enyemnek mindig beizzadt, raadasul a tejcsi is odafolyt, amikor aludt, vagy bufizett. En nem hasznaltam hitnoport, nedves popsitorlovel toroltem at naponta tobbszor is, es fujtam egy kicsit, hogy szaradjon meg. Ha meleg van, akkor gyakrabban attoroltem. Nem kentem semmivel, mert melegben az csak rosszabb.
2009. jún. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Az elsőnek "élvezet" volt olvasni az irományát. Tud vajon normálisan beszélni?

Bocs az off-ért!

2009. jún. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!