Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen tápszert vegyek, ha...

Milyen tápszert vegyek, ha babám 14 hónapos és eddig anyatejes volt, mármint reggelire és vacsira mondta a védőnő, hogy azt adjak neki?

Figyelt kérdés
2009. jún. 12. 14:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Adj neki sima tejet, sokkal olcsóbb. 1 éves kor után adható!
2009. jún. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az enyém is 14 hónapos és BEBA tápszert kap,van több izben is.
2009. jún. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem vitatkozok a védőnőddel de miért kell egy bő 1 évesnek tápszer?Van a boltban 1,5-es tej,nyugodtan adj neki azt!
2009. jún. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sztem sem kell mar egy 1eves manonak a tapszer!
2009. jún. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
12 hónapos kortól tejet kap!
2009. jún. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

14 hósnak miért kell tápszer??? akkor adj neki tejpépet kanállal!

a tejet én csak akkor javasolnám, ha már elkezdtétek a tejes dolgok bevezetését. mi már túl voltunk ezen 14 hósan, lehet, hogy ti még nem

2009. jún. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is megpróbálhatod a rendes tejet, először keveset, aztán ha nincs gondja, ihatja a picur. Egyéves kora után már nyugodtan lehet. Én nagyon nem vagyok tápszerpárti amúgy sem (persze van, hogy muszáj, akkor nincs mese, adni kell), de szerintem egyéves kor után már nincs muszáj ebből a szempontból, csak ha allergiás a tejre a baba.
2009. jún. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! Védőnőm szerint még kb. 1-2 hónapig kellene adnom tápszert, mert a tej annyira még nem egészséges a kicsinek. Már eszik babám több tej eredetű terméket (túróvarázs, joghúrt, babapuding), ezért lehet kipróbálom a tejet...
2009. jún. 12. 14:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!