Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam (10hó) már sebesre...

Kisfiam (10hó) már sebesre harapta a cicimet. Szeretném még szoptatni, de nagyon fáj. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Ha elveszem tőle és mondom neki hogy nem szabad csak besír. Nem szeretném elriasztani magamtól.
2009. jún. 12. 12:53
 1/4 anonim ***** válasza:
aloe vera spray ami a DM ben kapható csodákra képes próbáld ki.
2009. jún. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha harap, a kisujjad segítségével (bedugod a szája sarkába és kicuppantod a cicit) finoman szakítsd meg a szoptatást és nyugodtan, szépen szólj rá, hogy 'NEm szabad'vagy 'Ne harapj' és folytasd. A sebes mell legjobb gyógyítója az én tapasztalatom szerint az anyatej, és ha csak lehet, otthon ne hordj melltartót, szóval szellőztesd amennyit lehet amíg be nem gyógyul.
2009. jún. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is mindig kisebesedett,a garmastan használt,de a legjobb a bepanthen!A kicsinek meg mondd,hogy aú ez fáj anyának,nem szabad harapni kicsim.Én is ezt mondtam neki már mikor többedjére kisebesedett,mert én se mertem rászólni,de miután párszor ezt mondtam neki már nem is csinálta.Nyugi nem riad el tőled.Sok sikert.:)
2009. jún. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2009. jún. 12. 14:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!