Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy altatjatok a babatokat...

Hogy altatjatok a babatokat napkozben?

Figyelt kérdés
A babam 3 honapos, egyszeruen nem tud elaludni napkozben, pedig almos. Van hogy egy oran keresztu ordit, olbe kell venni es setalni vele, amit mar eleg nehezen birok. Ha leteszem uvolt. Adjatok tanacsot!
2009. jún. 12. 12:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
ha nyügös beteszem a kiságyba még mielőtt üvöltene. énekelek neki és simizem a hátát. kb 15 perc múlva elalszik addig meg röhögcsél. ha elkezd nyűgösködni cumi! régebben én a hordozóban hintáztattam, de kinőtte és már kényelmetlen neki. amikor először ezt csináltam én lepődtem meg legjobban hogy elaludt:)
2009. jún. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
SZia, cumiztok?? Nálunk nincs cumi, de az én manóm el szokott aludni, ha itatom. Gondolom a meleg teától is, meg hogy cumizik egy kicsit. Vagy próbáld meg azt, hogy ha elalszik, akkor hagy aludjon egy kicsit a hasadon, és kb fél óra múlva tedd le.
2009. jún. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én szopiztatom, 5-10 perc alatt elalszik.
2009. jún. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Sokféle módszer van, az enyém ez: lefekszek mellé, cumikáját beteszem, két kezét fogom, homlokát egyik ujjammal simizem óvatosan. Nagyon el tud lazulni. Egy hete a kezemet összehajtogatott pelusra cseréltem, most azt gyűrögeti. Segíteni kell neki az elalvásban, ha egyedül nem megy, de olyan módszerrel, amit akkor is véghez tudsz vinni, amikor már nagyobb. (Ezért én nem cipelgetem, ringatom stb.) Vannak, akik erős zajt csinálnak pl. hajszárítóznak mellette, mert elnyomja a babát...
2009. jún. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én lefektetem magam mellé a nagyágyba és cicit adok neki. Sokszor csak a mellbimbót tartja a szájában, és nem is szopizik. Mindenesetre ellazul és könnyen elalszik.

Próbáld meg a mellkasodra fektetni, szívedhez a baba fejét, állítólag az anya szívdobogására is megnyugszik és segít elaludni. A hajszárító is beválik sokszor, bár nálunk nem mindig.

2009. jún. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én belerakom az ágyába kicsi korától kezdve, cumi a szájába és egyedül elalszik. Viszont amikor nem volt elég a tejcsi neki, amit én nem vettem észre, akkor sírt mindig elalvásnál, de nagyon. Szegény drágám, az anyja tudatlansága miatt, szerencsére azóta minden ok.
2009. jún. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is berakom az ágyába odaadom neki a cumit,pár perc és alsziik is.Én igy szoktattam!
2009. jún. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!