Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8hónapos babának milyen ételt...

8hónapos babának milyen ételt adhatok abból amit már mi is eszünk?

Figyelt kérdés
2009. jún. 12. 11:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
az én fiam hét honapos és én már szinte mindegyik levesböl adok neki mert nem fözök sosan vagy füszeresen a másodikbol pedig a husokat és n adok neki egy kevés tésztát is meg a fözelékeket is amit mi eszünk de ezt te dönsd el mit akarsz vele etetni
2009. jún. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 7 és fél hónapos a babám és a 3. gyerekem. Azért hangsúlyozom ki, mert az első kettőnél sokkal lazább voltam ilyen téren, de megis lett az eredménye, mindkettő allergiás.Ugyhogy most betartom az életkornak megfelelő táplálást a fiamnál, nem múlik semmi pár hónapon! Külön fözők neki, a miénkből még nem adok semmit, mert a főzelékeit még nem rántom, a tejtermékeket lassan 8 hó körül elkezdjük, de abból is a savanyitottakat ( natúr joghurt, pici sajt , túró a főzibe).Gluténes dolgokat is elkezdtük, de csak nemrégen. De mindenki maga dönti el, mivel eteti a babáját, ebbe beleszólni nem lehet, nálunk van anyuka aki már a 4 hónapos gyereket pörkölttel meg töltött káposztával eteti.
2009. jún. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nekem 9 hós lesz a fiam.Csirkepörit tegnap kapott,főztem hozzá krumplit,és úgy turmixoltam össze.És a paprikáskrumpli jött még be neki nagyon.
2009. jún. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2009. jún. 12. 12:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!