Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit kell adni egy újszülöttre...

Mit kell adni egy újszülöttre ebben a melegben? Azt hallottam, hogy nem jó ha túlmelegszik a kicsi, de nem szeretném ha megfázna.

Figyelt kérdés
2009. jún. 12. 09:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azert ma elegge fuj a szel. En adnek ra egy body-t, egy hosszu ujju rugit es, ha mozesben viszed ( gondolom meg ababn ) akkor takard is be, oda nem fuj be a szel. Sapkat mindenkeppen,h a fulet takarja. Nezd meg a kis nyakanal, ha hidegnek erzed adj meg ra egy kis kardigant vagy pulcsit, de szerintem azert alapbol meleg van csak a szel fuj. Az a lenyeg,h a hasa meg a mellkasa vedve legyen. 5 hos baba anyukaja.
2009. jún. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Valami nagyon vékony pamut rugi, hosszabb ujjal, nehogy leégjen, alá elég a pelus, fejére nagyon vékony kalap. Fölé napernyő vagy bármilyen árnyékoló.
2009. jún. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem a védőnő mondta,hogy elég, ha egy réteggel van több raja mint rajtam. Tehát van rajta egy rövidujjú body meg egy vékony rugi.Ha alszik akkor egy textilpelussal betakarom, de nálunk most is 22 fok van a lakásban.
2009. jún. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én azért befedném teljesen. Azaz hosszú ujjú body és ujjatlan rugi... persze attól függ mi az a meleg... kint (ahol szél is van,mert akkor vékony sapi is) vagy bent.

7hetessel így csinálom

2009. jún. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
30 fokban nehogy pulcsit adj rá, mert a mózes belül amugy is olyan mint a kukta! Nagyon át tud melegedni. Elég ha vékony pléddel betakarod!
2009. jún. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én ma egy hosszú ujjú bodyt meg egy kis nadrágot adtam rá itthon, bent a lakásban nagyon meleg van. 2 hetes a picur. Én tegnap a nagy melegben a kis fejecskéjét törölgettem vizes textilpelussal, mert nagyon melege volt a drágámnak.

Ha kiviszed, akkor tényleg úgy öltöztesd, ahogy a fenti válaszolók írták.

2009. jún. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!