Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 hetes babámat nem tudom...

1 hetes babámat nem tudom büfiztetni, pedig jó lenne, mert éjszakánként nagyon fáj a pocija. Hogy csináljam, hogy jó legyen?

Figyelt kérdés

Szopi előtt adok neki infacolt, evés után a államra veszem, elpilled, van, hogy el is alszik... de a büfi az ritka jelenség. Lehet, hogy rosszul tartom? Vagy csak nem vagyok türelmes? Ha van tanácsotok szívesen fogadom.

1. babás tapasztalatlan anyuci


2009. jún. 12. 08:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Úgy csinálod, hogy az Ő két válla a Te vállad fölött van?
2009. jún. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kicsit jobban lógatsd a fejét a vállad mögött, a vállad támassza a hasát. Paskolhatod finoman a fenekét, vagy simogatsd a hátát közben. Ha nem jön büfi, finoman tedd hanyadt az ágyra, majd határozottan emeld rögtön vissza a válladra. Én igy csináltam.
2009. jún. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Ja igen és a kezei lógjanak a hátadon. Egyébként nekem is az jött be ha nem volt büfi, hogy letettem és megint felvettem. Általában már mikor megemeltem ki is jött.
2009. jún. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az én lányommal is ez a gond.Van hogy 10percig van a vállamon mire büfizik egyet,vagy 20×körbe sétálom vele a szobát.Viszont azt is észre vettük,hogy ha még éhes,akkor nem büfizik,míg jól nem lakik.
2009. jún. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez volt az elején.

Én arra jutottam, hogy a büfizést is tanulniuk kell...


Volt, hogy 20 percig vártam, és semmi, aztán leraktam, nagy ordítás pár perc múlva, felvettem, és két hatalmas büfi jött...


2 hós korára az vált be, hogy jövök-megyek vele a lakásban.

A "rázkódástól" feljön az a fránya büfi.

(lehet ám, hogy időközben belejött a büfizésbe, és enélkül is menne... :-)


Most 4 hós

2009. jún. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Leviszed a lépcsőn majd felviszed. Felfelé kijön:))
2009. jún. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat!! Igen, a válla az én vállam fölött van. A buksija, lába lóg. Sétálok, vagy csak ülök vele. Azt is kipróbáltam, hogy leteszem, aztán felveszem... ezt tegnap éjjel sikerült addig csinálni, hogy fel is ébredt a sok emelgetéstől és vagy 2 órán át vígasztaltuk a párommal. Közben keserves sírás, cici nem kell... szerintem a fáradtságtól aludt el utána.
2009. jún. 12. 09:10
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha nem büfizik leteszem és kész. Ha hátán van egy idő után jelez, felveszem és általában büfi van. Ha hason van, akkor tud büfizni úgy is. És van hogy nincs büfi egyáltalán. Sokszor nyüglődik, de nem látok rendszert a nyüglődés és a büfi vagy nem büfi között... (7 hetes fiú)
2009. jún. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én úgy csináltam, hogy a kicsit leültettem a térdemre, a nagyujjammal ,meg a középsővel a hóna alá nyúltam, megtartottam a mutatóujjammal meg tartottam a buksiját.Így szépen egyenedbe lehet hozni a babát, és megpaskoltam határozottan a hátát-rögtön volt büfi. Náluk ez vált be. Az én lányom hason alvó volt, így éjszaka nem büfiztettem, megoldódott magától.
2009. jún. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!