Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért pároljátok a gyümiket a...

Miért pároljátok a gyümiket a hozzátáplálás elején? Úgy könnyebben emészthető nekik?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert egy hete kezdtem a gyümiztetést, és nem tudom, hogy ha párolnám pl: az almát, akkor nem "fogná meg a hasát" a babának?
2009. jún. 12. 08:48
 1/9 anonim ***** válasza:

A nyers alma is fog!


Sütőtökkel próbáld, vagy őszibarackkal, ne almával.

Vagy az elején csak őszilé, sütőtöklé ami babáknak való ilyen üveges.


(az enyém meg se ette az almát)

2009. jún. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az alma mindenképpen hasfogó akár párolod akár nem. Én sosem pároltam semmit. Lereszeltem vagy összeturmixoltam. Próbáld meg a barackot,az nem fog,inkább lazítja a kakit. Érdemes még(hogy táplálóbb legyen) babapiskótát reszelni bele,esetleg babakekszet,de az drágább. manapság nem javasolják a babapiskótát egy éves kor alatt.
2009. jún. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én sem pároltam a gyümölcsöket, ha nagyon fogja a hasát az alma, akkor az őszibarackkal próbálkozz, vagy próbálhatod keverni az almával.
2009. jún. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy a nyers alma fog, ezért gondoltam, hogy megkérdezem, azért pároljátok-e, mert úgy könnyebb megemésztenie a babának.

Így már nem értem, ki miért párolja...

Tulajdonképpen ARRA lettem volna kíváncsi.

2009. jún. 12. 09:23
 5/9 A kérdező kommentje:

Áttértünk a barackra, de imádja az almát is...

Gondoltam hátha a párolás segítene.

Tegnap 2/3-1/3 arányban kevertem őket nyersen (alma kevesebb), de így is tömörré állt össze benne... sajnos...

2009. jún. 12. 09:26
 6/9 anonim ***** válasza:
Én csak az almát párolom, mert nyersen fájt tőle a pocak.
2009. jún. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én sosem pároltam semmit, és a sárgarépán kívül (ami megfogta a fiam) semmitől nem lett semmi baja sem.
2009. jún. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Végre egy VÁLASZ!

Tehát ezért.

Köszi.

Azt hiszem a többiek nem olvasták el sajna rendesen a kérdést.

2009. jún. 12. 09:38
 9/9 A kérdező kommentje:

Bocs, 9:34-nek írtam.

De köszi az utolsó válaszolónak is...

2009. jún. 12. 10:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!