Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A bölcsődék udvarát mennyire...

A bölcsődék udvarát mennyire gondozzák?

Figyelt kérdés
Mi a tapasztalat? Mert ahova felvették ősztől a kislányomat, úgy látom, hogy nem viszik túlzásba, ráadásul az is zavar, hogy kerítésen kívül ugyan, de belóg olyan bokor, ami tele van apró piros bogyókkal, a gyerekek biztos előszeretettel eszegetik. Múltkor sétáltunk arra és gombák is voltak a kerítés tövében. Az, hogy a homokozó is szabadon van és a kóbor állatok (főként macskák) simán belepiszkíthatnak, már nem is beszélve.

2012. márc. 16. 14:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Nallunk nincs gond, egy idosebb kertesz bacsit is neha latok reggelente amikor viszem a fiamat, o gondozza a novenyzetet meg nyirja a fuvet. Van az udvarban 3 csuzda, egy nagyobb homokozo, meg ket muanyag jatszohaz. Lattam kistalicskat, par dombert meg futobirngat. Minden gyereknek vagy egy kiskertje ami tulajdonkeppen autogumikban elhelyezett fold. Ezek sorakoznak a kerites mellett. Ebbe viragokat/novenyeket ultetnek a gyerekek meg "gondozzak", locsoljak oket felnott segitseggel es elvezik ahogy fejlodnek. Allitolag a kis sajat kertek gondozasa a nagykedvenc a bolcsiben. Van kerites is, semmi veszeljes bogyos novenyt nem lattam de ilyen leveles bokor az sok van. 2 almafa meg 1 kortefa van a kertben ami tart nemi arnyekot nekik meg osszel szoktak almat szedni. Hintat nem lattam egyaltalan. Ja van meg egy fura alaku fenyo is amit decemberben feldiszitenek sajat kezuleg keszitett dolgokkal. Szerintem allat ide is beteved mert pl a macsek siman atugorja a keritest. A mokusfajtaknak sem okoz gondot.
2012. márc. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!