Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan fürdetitek 7 hós...

Hogyan fürdetitek 7 hós babátokat? Még nem ül. Esetleg beletehetem a vízbe a fejét mert én még tartom a kezemmel. Ki-hogy csinálja?

Figyelt kérdés
2009. jún. 11. 19:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Vegyél ülőfürdetőt, az segít:-) Én azzal fürdettem még akkor is, mikor még nem ült biztosan.
2009. jún. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia.Az én kislányom 7,5hónapos.Már 3 hónapos korától a nagykádba fürdik,annyi vizet szoktam engedni,hogy épp a füléig,ami még nem megy a fülébe,és fekve fürdik,igaz már ő ül egyedül,de a kád kemény,és nem akarom,hogy a buksit odavágja :)Minden jót
2009. jún. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is fogom a fejét,mivel a kád kemény nem engedem el,ülni még nem tud a 7.5 hósom.
2009. jún. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát, az én 7,5 hónapos fiam ülni is tud, de inkább álldogál a vízben (egyedül áll fel a perembe kapaszkodva). Szerintem beleteheted a fejét, ha nem ér a füléig a víz, és figyelsz, hogy nem-e fordul meg. Vagy esetleg a nagy kádba való fürdést is kipróbálhatjátok anyával vagy apával. Nálunk a fiúk azt is imádják, és amíg nem tudott ülni a lurkó, az apja tudta fogni, meg játéknak sem utolsó.
2009. jún. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én 7,5 hósom hason fekve fürdik - bár ő az alvás és az evés kivételével mindent de mindent hason csinál (pl. így is sétálunk). Nagyon édi, hatalmasat pancsol, csapkodja kezével-lábával a vizet, rángatja a dugó láncát és nagyokat vigyorog. Néha kihúzza a dugót és les hogy eltűnik a víz :). Ő sem tud még ülni.
2009. jún. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az en fiam 6 honapos de mi is olyan 3 honapos kora otan nem fogjuk a fejet es epp csak annyi vizet engedek amibe megtudom furdetni,mert amugyis kirukapalja az egeszet.Engedj keves vizet es hagyd h bele fekudjon...imadni fogja biztos.
2009. jún. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én már nagyon régóta nem fogom a fejét, és semmi baja. A babaúszáson is a fülükbe megy a víz, + a magzatvízben se volt lehetősége nem a vízben lenni.

Nyugodtan engedd el!

Kislányom vadul pancsol, ha nem érne a füléig a víz, akkor is belecsapná!

Sőt! A doki kifejezetten javasolta, h heti egyszer cseppentsek olajat a fülébe, mert az kihozza a belsejéből is a fülzsírt. Ha baj lenne, h vmi belekerül, nem mondta volna.

Ha rendes kádban fürödtök, tedd a feje alá a kezed, h ne üsse be, de ha műa. babakádban, nyugodtan elengedheted!

Lányom 7,5 hónapos, szépen ül, de a kádban fekszik.

2009. jún. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!