Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónapos kislányom éjszaka 2...

9 hónapos kislányom éjszaka 2 óránként ébred, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Anyatejes még, de már eszik mindent, naponta 2-3-szor szopik, meg egyszer éjszaka. Éhesnek biztos nem éhes, mert próbáltam, hogy megszoptatom ahányszor felkel, és úgy is többször ébredt éjszaka. Már átraktuk a kiságyat is, van hogy apa alszik vele, de semmi sem segít. Teázik, vagy van hogy elég neki a cumi, visszaalszik, de mégis felébred.

Nappal nem alszik csak 2-szer, akkor sem sokat. Már 8 órakor le kell rakni aludni, mert fáradt, mégis még éjfél előtt megkezdi az éjszakai műszakot.

Már azzal is beérném, ha csak 2-szer ébredne.

Mit tegyek?


2009. jún. 11. 18:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia. Gondolom fogzik,nem ? Mert szerintem az piszkálja szegényt.Az én kislányom 7,5hónapos,ő kb.2*ébred csak éjjel,ő nappal alszik rosszul.Pár napja már nagyon szenved,olvastam,hogy fogzásra lehet adni,Nurofent,Panadol bebyt.Nekem van itthon Panadol,adtam neki,és képzeld pikk pakk elaludt,jó nagyot. Szerintem próbáld ki lefekvés elött adj neki,és majd meglátod :) Hátha ez segít neki...

Minden jót

2009. jún. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ugyanez volt nálunk is hónapokig

én kipróbáltam a Sedatif pc-t

homeopátiás, gondolom, ismered

kb. 7-8 nap után hatott, azóta EGYSZER SEM ébred!!!!!!!!Na jó, volt 1 éjszaka, amikor ébredt.

a panadol is jó, de azt ne add rendszeresen

2009. jún. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszi a válaszokat, de nem a fogzás miatt nem alszik, ugyanis nem lehet, hogy 5 hónapja minden nap fogzik :)

Amikor tudom, hogy a fogacskája bántja, akkor kap nurofent, de akkor is ébred.

A sedatif pc-t ismerem, megpróbálom.

2009. jún. 12. 13:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!