Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem baj, hogy hol így, hol...

Nem baj, hogy hol így, hol úgy eszik?

Figyelt kérdés
Kislányom 1-jén múlt három hónapos. Tanácstalan vagyok, mert pár napja van úgy, hogy egyik nap 6X, másik nap pedig csak 5X eszik. Csak anyatejes. Doktor nénik szerint jól fejkődik, minden rendben vele, a múlt héten voltunk tanácsadáson. A héten fordult elő először, hogy egy étkezést kihagyott, másképp aludt, mint szokott és egy étkezés teljesen kimaradt. Másnap ismét a megszokott 6 szopi volt, majd tegnap megint csak 5. Nem baj ez? (Éjjel nem eszik, mert hat hetes kora óta átalussza az éjszakát).
2009. jún. 11. 16:33
 1/4 anonim ***** válasza:
A babák ha éhesek jelzik, ne aggódj, van, hogy te sem eszel annyit egyik nap, mint a másik nap.
2009. jún. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Az én lányom 4 hónapos,és még mindíg össze-vissza eszik,szerintem ez így természtes,szól,ha éhes,éjjel is.Nyugi!
2009. jún. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen
2009. jún. 11. 17:27
 4/4 anonim ***** válasza:
5 hónapos kislányom is 6-szor eszik egy nap, de ha jól érzi magát és el van foglalva a játszószőnyeggel akkor van, hogy csak 5-ször. Először én is csodálkoztam és féltem, hogy majd éjjel akar enni, de nem ugyanúgy végigaludta az éjszakát, mint máskor.
2009. jún. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!