Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan oldjátok meg?

Hogyan oldjátok meg?

Figyelt kérdés
1 hónap múlva el kell kezdenem a hozzátáplálást. A barátnőm minden alkalommal frissen párolja majd készíti el az ételeket és erre az egész napja rámegy. Nincs valami más lehetőség amivel napi egyszeri párolással vagy fagyasztással egészségesen meg lehetne oldani a babaételek elkészítését?
2009. jún. 11. 12:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyszerre több adagot is elkészíthetsz, amit lefagyasztasz. Bár szerintem a krumplit nem érdemes, én magam sem szeretem már felolvasztva. A többi okés. De ez majd úgyis csak akkor jó, ha már teljes adagot eszik.
2009. jún. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem két gyermekem van.Az elsőt üveges bébiátellel etettem és teljesen jó volt.A másodiknak mindig főztem egy nagy adag húslevest jó sok zöldséggel és bébiételes üvegekbe fagyasztgattam.Az is nagyon jó volt.Most várom a harmadikat de szerintem mindkét módszert bevetem nálla.
2009. jún. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én is bébiételt adok neki legtöbbször, de mondjuk ő nem is eszi meg a főzöttet

teljesen jó a bébiétel

2009. jún. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is minden nap főzök, mégis csak 10 perc + 15 perc a főzési időm megy rá... délelőtt a tízórai előtt bedobálom a zöldséget stb. a lábosba, 5 perc múlva lejebb veszem a lángot. Mire elindulnánk a játszótérre, már kész is, csak evés előtt össze kell turmixolni. Ja, a húst havi 1x megfőzöm (csirkemell) levesnek, összeturmixolom a levével és adagokban lefagyasztom. A meleg főzelékre csak rádobok belőle, mire hazaérünk kiolvad. Ha "máj-nap" van, akkor a zöldséggel együtt főzöm meg a szintén adagokra szedett fagyasztott májat. A tojást külön főzöm meg, de szinte egyszerre lesznek kész, max. két lábas kell. Én nem csinálok belőle faxnit! :)
2009. jún. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!