Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet fogzastol ilyen magas...

Lehet fogzastol ilyen magas laz? Kislanyom 10 es fel honapos es 2 napja 38,5-39,2 a laza. Tegnap elmentunk a dokihoz es semmit nem talalt.

Figyelt kérdés

Azt mondta,nincs megfazva es semmi mas betegsegre utalo jelet nem talalt.En sem latok rajta semmit,azon kivul,hogy nyugosebb es levert a laz miatt.Volt mas is hasonlo helyzetben?Kerlek nyugtassatok meg,hogy nincs semmi baj,csak tenyleg a fogacskak miatt lazas.

Elore is koszi a valaszokat.


2009. jún. 11. 11:14
 1/6 anonim ***** válasza:
És a doki enniyvel elengedett Titeket h ok megnézte nem talált semmit a láz mögött?Azért ez nem helyes.....sajnos szerintem nem a fogak miatt vannak...ekkora láz nem lehet amiatt!Nézessél vizeletet v vérképet!Nekünk mondták h ha magas láz van és semmi látható tünet amit doki láthat akkor lehet h húgyuti fertőzése van......:(:(
2009. jún. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Koszi a gyors valaszt.Vettek vizeletmintat is,de semmi.Az is negativ volt.Most mertem es ismet 38,6 :-(
2009. jún. 11. 11:21
 3/6 anonim ***** válasza:

szia. épp most vagyunk így, nálunk sincs gyulladás, a dokink szerint vírusfertőzés, 3 napos láz, egy herpeszvírus okozza.

nálunk hétfőn délután kezdődött, most már nincs láza, de gondolom még délutánra estére be fog lázasodni.

lázcsillapítás és sok-sok folyadék

mi azt az utasítást kaptuk, hogy 3-szor 2,5 ml nurofen, és ha ennek ellenére is 38,5 vagy afelett van a láza akkor egy germicid kúp.

emellett én törzsborogatok, este hűtőfürdőzünk.

2009. jún. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2. vagyok, nálunk sem találtak semmilyen gyulladást
2009. jún. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Koszi.2 napja vagyis ez mar a 3.-ik nap,hogy lazas a kislanyom.Eddig a szeklete egy kicsit lagyabb volt mint szokott,de nagyon szagos.Eppen most ment a hasa is.

:-( Valoszinu itt van a megoldas.Visszamegyek a dokihoz.Koszi megegyszer a gyors valaszokat.

Szep napot!

2009. jún. 11. 11:34
 6/6 A kérdező kommentje:
Kepzeljetek,tegnap visszamentem a dokihoz,miutan lagy volt a szeklete a kislanyomnak.Vettek szeklet mintat is es semmi.Tegnap este volt egy kis hoemelkedese 37.1,de ejjel mar nem lazasodott be es vegig aludta az ejjszakat.A lenyeg,hogy van ilyen,hogy fogzas ideje alatt ilyen magas laz es lagy szeklet lepjen fel.Mostmar csak a fogacskakat varjuk.:-)Koszi megegyszer a valaszokat.
2009. jún. 12. 10:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!