Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babaúszás Budapesten, Gyál...

Babaúszás Budapesten, Gyál környékén?

Figyelt kérdés
14 hetes babámmal lassan szeretném megszoktatni a vizet. Azt olvastam, hogy a Kispesti usziba 5.000 Ft. 1 alkalom. Mivel nekünk ez nagyon drága, arra gondoltam elvinném csak úgy usziba. Esetleg tudtok olyan helyet ahol hozzá szoktathatnám a nagyobb vízhez, akár önállóan?
2009. jún. 11. 10:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! Pestimrén a Kastélydombi uszodában (Nemes utca) van babaúszás. Ha jók az infóim, hétfőnként f10-f11 között. Tel: (30) 921 5209, (20) 964 0876
2009. jún. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia! Előző vagyok. Most látom, hogy a Park usziban és a Szérűskertben is van. Ugyanazok szervezik.

Budapest XVIII. - Park Uszoda (Városháza u. 40.)

Budapest XVIII. - Szérűskert utcai tanuszoda (Szérűskert u. 40- 44.)

2009. jún. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, fel fogom hívni őket!
2009. jún. 11. 13:05
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi a szentmihályi uszodába járunk Aligátor úszóiskola, az oktatás szombatonként van. telszám: 06-1-402-0268

2009. jún. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok, alkalmanként 2500 ft, bérlettel 2000!

És nagyon kedvesek, aranyosak, mindnekivel foglalkoznak!

2009. jún. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi is az Aligátor úszóiskolába járunk(sztem is TÖKÉLETES),de ez nagyon nem Gyál környékén van...
2009. júl. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Én is leírom a tapasztalatomat, hátha valaki egyszer még rákeres erre a kérdésre.

Akik a XVIII. kerületben (ahol most nyári szünet van) tartanak uszizást, azoknál voltunk ma a Mom Parkban.

fél 10-ől 11-ig lehet bent lenni a vízben, ekkor csak babák és szüleik használják, kb. 4x7 méteres a medence és kb 140 cm mély.

3.000 Ft egy alkalom, bérlet nélkül és ebbe az árba belefér, hogy mind a két szülő bent lehessen, ez nekünk nagyon szimpi volt.

Nem kértek speciális úszónacit és úszósapit sem. A foglalkozás elég szabad, utána pedig lehet szaunázni.

Szóval egyelőre csak ajánlani tudom.

2009. júl. 16. 13:50
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Én rátaláltam a kérdésedre! :)))

Neten találtam a MOM Park-os babaúszásra, utána jobban utána jártam és a te kérdésedet dobta ki a gugli! :)


Változott esetleg a tapasztalatod a későbbiekben, vagy továbbra is élveztétek a programot? Milyenek az oktatók? Egyszerre hányan vagytok egy foglalkozáson?


Bocsi a sok kérdésért, de nagyon megtetszett a MOM Park, és szeretnék minél több dolgot megtudni róla!


Ja, remélem látogatod még a GYK-t, és válaszolsz majd, mert most nézem, hogy több mint 1 éve írtad ki a kérdést... :)

2010. jún. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!