Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha a babátok elalszik az...

Ha a babátok elalszik az etetőszékben, kiveszitek onnan?

Figyelt kérdés
Olyan jót alszik.
2009. jún. 11. 10:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát, az enyém nem szokott benne elaludni!

Attól függ milyen etetőszéketek van, pl ha nem görnyed össze benne alvás közben, dönthető a támla, akkor szerintem nem baj ha szundizik benne.

2009. jún. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Én talán azért venném ki, hogy ne szokjon hozzá. Én mindig a kiságyba teszem ha álmos a pici.

Üdv.

2009. jún. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sztem meg hagyd nyugodtan, 1x-1x belefér, hogy ott alszik. De csak, ha dönthető a támla.
2009. jún. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én nem veszem ki. Majdnem fekvőbe dönthető a háttámlája, szóval le szoktam engedni és hagyom. Ezek úgysem hosszú alvások, max negyed óra, viszont ha felébresztem, akkor tuti, hogy máshol nem alszik már vissza, de annál inkább nyűgös lesz...
2009. jún. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Dönthető a támlája, benne hagytam 20 percet aludt, és még folytatta a kajcsit.
2009. jún. 11. 13:22
 6/7 anonim ***** válasza:
Én nem hagynám benne,nem azért mert nem kényelmes hanem mert meg fogja szokni.A babák ahhoz ragaszkodnak amit megszoktatunk nekik MI SZÜLŐK.Azt kell megszoknia hogy aluka ágyban,te sem alszol el egy étteremben pl....ha elalszik mégis,vidd be a helyére.Következetesnek kell lenni,különben hamarosan gondok lesznek:):)sok sikert:):)
2009. jún. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
uccsó hsz:15 hós a kisfiam
2009. jún. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!