Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha Június végére várnátok a...

Ha Június végére várnátok a babátokat akkor hanyas és mennyi nyári ruhát szereznétek be és a nyár utáni őszre hanyas és milyen hidegre való ruhákat szereznétek?

Figyelt kérdés
Szeretnék felkészülni az első fél évre előre
2012. márc. 12. 20:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Vennék egy pár 56-os és 62-es nyári ruhát. Kicsit melegebb ruhából (rugi, hosszú ujjú body, gatya stb) 68-as-at de ennél tovább nem mennék, mert nagyon eltérő ütemben fejlődnek a gyerekek van olyan aki 74-est 1 évesen más meg 6 hónaposan hord.
2012. márc. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

56 és 62-es nyári ruhák, 68-as átmeneti.

Az én lányomnak fél évesen már 74-es ruha kellett, 8 kg volt.

2012. márc. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én tavaly június végén szültem. Pont jött egy hidegfront,így amikor hazajöttünk a kórházból még a fűtést is be kellett kapcsolni. Kb. 10 db rövid ujjú bodynk volt,pamut tipegőből is kb. annyi,ami hosszú ujjú. 56-os méretet kb. 2 hónapos koráig használtuk,majd a 62-es méret szinte kimaradt,olyan hirtelen nőtt, és jött a 68-as. Volt 5-6db kisnadrág,és póló. Mivel nagyon ezen a nyáron még nagyon picike volt,nem nagyon használtuk ki a napozókat és egyéb nyári kis rucikat. Szerintem 68-ig elég bevásárolnod. Őszre már plüss tipegőket,és vastagabb pulcsikat,harisnyát,hosszú ujjú bodyt,ujjatlan rugihoz. Igazából mi kaptunk egy csomó ruhát,de bodyt,stb. szükség esetén el kellett mennem venni,mert épp az adott méretből kevesebb volt. Ezt úgyis akkor látod majd. :)

Jó babázást!

8.5 hós anyukája

2012. márc. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

56-62es rövidujjú, és hosszú ujjú bodyból vennék 3-3dbot, és közepes, meg vékony rugiból is 3-3db-ot, vastagból 1-2-t a biztonság kedvéért, mert előfordulhat hogy hűvösebb idő lesz..

62ből még 2db kiskabátot, vagy kardigánt. 1 harisnyát, 1/56, 1/62 kissapka, takarókat mindenféle vastagságban. Én augusztusban szültem, kb. ennyi volt amit használtunk, ne vegyél nagyon cuki ruhákat, meg habos babos cuccokat, mert nagyon kényelmetlen, és nem praktikusak, mi egyet sem használtunk azokból, tök feleslegesek voltak, akármennyire is aranyosak.


Én tovább nem is mennék, mert pl. van hogy még októberben is 25 fok van, neked meg ott áll a sok meleg gönc, vagy épp hideg lesz, de kicsik lesznek már rá amiket vettél. esetleg 2-3 db/62-68as vastagabb rugit, meg hosszú ujjú bodyt vehetsz, de tényleg nagyon lutri, hogy mekkora lesz a babád, meg hogy Te milyen tipusú ruhákat szeretsz majd rajta...

Jó egészséget!

2012. márc. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]

Valami ilyesmi csomagot vennék akkor.

2012. márc. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
56-os rövid ujjú body 5 db., rugi hosszú ujjú 5 db., napozó 5 db., 0-3 hós vékony kabát vagy kardigán 1 db., 0-3 hós kocsicipő vagy tutyi 1 db., 62-es rövid ujjú body 10 db., napozó 6 db., rugi 10 db., 0-3 hósra pamut zokni 6 pár, 68-as body 10 db., rugi 10 db, póló nadrág 3-3, átmeneti overáll 1 db, 56-62-68 pamut sapi 2-2-2, 10 db textilpelus, sok pléd, takaró, 1 tetra kifogó tamaró helyett kánikulában.
2012. márc. 13. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!