Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom egy éves,3 napja...

Kislányom egy éves,3 napja kezdett el járni és már több harci sérülése van. Egyáltalán nem óvatos, felpattan és elkezd rohanni. Mit tehetnék, hogy óvatosabb legyen?

Figyelt kérdés
Ma mellettem ült, gondolt egyet felugrott és neki rohant az ajtónak, ami négy lépésre volt tőlünk. Persze vetődtem utána mint egy kapus, de beütötte az orrát.
2009. jún. 10. 18:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Valamilyen rejtélyes okból,a gyerekek amikor megindulnak,mindig rohannak,Valószínűleg az egyensúlyérzékük még nem fejlett eléggé.Ne izgulj,ezen nem tudsz változtatni.Ha esetleg nagyon megüti magát,lehet,hogy egy-két napig nem megy majd,de azután újra kezdi.Annyit tehetsz,hogy a balesetveszélyes bútorokat elteszed az útból.És még valami: ha elesik vagy megüti magát,ne rohanj azonnal ijedten oda,mert ő is megijed.Szép nyugodtan vedd fel,és nyugtasd meg.
2009. jún. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A kisfiam 11 hós, pár napja indult el egyedül. Azóta nekünk is volt már egy orr-sérülésünk, elesett és beütötte az orrát az etetőszékbe. Szerintem teljesen nem lehet kivédeni ezeket a baleseteket, bármennyire is figyel az ember.
2009. jún. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyem meg :)

Azért csinálják ezt, mert rohannak a saját súlypontjuk után. Törzsét előredönti, súlypont "esik előre" ezerrel, ő meg szalad utána akis lábával.

Ahogy tellik az idő és ügyesedik, úgy lesz egyre óvatosabb. Nem nagyon tudsz mit csinálni. :(

2009. jún. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
rendes terminátor :D
2009. aug. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!