Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor aludt ott először...

Mikor aludt ott először gyermeketek a mamánál?

Figyelt kérdés
2012. márc. 10. 21:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

A nagyszülők 300 km-rs laknak, így meg sosem aludt ott, nem is fog, mert mindketten közel 80 évesek, nem tudjak ellátni.

Tesomek laknak a közelben, de ott sem aludt meg, mert ok meg sosem érnek rá, hogy először nappal altassuk ott, hogy megszokja. De elvileg áprilisban megyünk esküvőre, előtte mar egyszer ott fog aludni. Most egy eves a lanyom.

2012. márc. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

9hónapos, betegség miatt nem olyan rég aludt nagyinál éjjel. De csak 1 éjjelt, azt is elég rossz volt nélküle, de itthon mindenki lebetegedett, így őt jobbnak láttuk messzebb tudni.

Nappal aludt már ott többször is. De nem szeretném ha ebből most rendszer lenne, talán ha 1 éves elmúlt sűrűbben aludhat ott, de most még itthon a helye:-)

2012. márc. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
5. ös válaszoló vagyok. A kislányom szépen aludt ott a papáéknál. Másnap örült, amikor meglátott minket, utána viszont pár órán kersztül kicsit dacos volt és agresszív, de ez hamar el is múlt... Nekünk kocsival 5 percre laknak a nagyszülők, így meg volt beszélve, ha valami gond lenne, akkor hazahozzák. :)
2012. márc. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Köszi, hogy írtál!

Tőlünk gyalog 5 percre laknak a nagyszülők, tehát nem távolság. Akkor ha nyűglődött volna, hogy nem akar ott aludni, hazavitték volna? Mert én olyan tanácsot kaptam, hogy semmiképp ne hozzák haza a nagyiék. Majd elalszik valahogy. Hát, nem tudom. Félek ettől az egésztől. Mostanában különösen anyás, alig akar elengedni itthonról, ha megyünk vhova a párommal. Legutóbb, mikor a mamánál volt, 2-szer is elindult az ajtó felé, hogy: haza, anya... De ennyi volt, nem sírdogált.

Kedves Kérdező! Bocs az OFF-ért!

2012. márc. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!