Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » MIvel mossátok ki a babátok...

MIvel mossátok ki a babátok gyürmijét, vagy azt amivel alszik és rágja, szopja?

Figyelt kérdés
Van a lányomnak több is, mindig ezekkel alszik, illetve valamelyikkel és szopizza. (cumit nem fogad el). Eddig mosógépbe tettem és 70-80 fokon mostam, de tettem hozzá kicsi folttisztítót meg mosószert, és kétszer tiszta vízzel ráindítottam az öblítést. De félek hogy valami tisztítószer benne marad és kiszopizza az állatkából. Hogy tisztítsam,hogy aránylag szép legyen és ne kelljen ettől tartanom? Ti hogy tisztítjátok ezeket? Vagy csak az én lányom "koszolja" be ennyire? Egy nap múlva már olyan, mintha egy hónapja azt rágná.
2009. jún. 10. 13:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én mindent ugyanúgy mosok, bár gyanítom hogy a leírásod alapján 11 hós kisfiam közel nem csócsál össze dolgokat annyira mint a te kislányod :) nem hiszem h maradna benne vegyszer! Fiam az ágyneműjét rágcsálja és a pártedlijét és ugyanúgy mosom mint a normál ruháinkat. Szerintem nem lesz gond!
2009. jún. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem sem kell félned tőle ennyire. Szerintem ahogy leírtad, attól tissztább gyürmije az országban senki gyerekének nincs, nagyon alaposra sikerül.

Nem valószínű, hogy bármi káros marad benne.

2009. jún. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is ugyanúgy mosom, mint a többi ruháját, az öblítés során tiszta vízzel öblít a gépem, nem hiszem, hogy maradna benne tisztítószer.. Az én gyerekeim is vitték magukkal mindenhová és bizony nem mindig volt "steril", de nekik akkor tetszett legjobban :)) Nagyon nem szerették, ha kimostam, így mindenből 2 volt, hogy legyen mindig 1, ami eredeti illatú, míg a másik a mosásban volt..
2009. jún. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!