Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adjak neki délután gyümölcsöt?

Adjak neki délután gyümölcsöt?

Figyelt kérdés
Babám 4 és fél hónapos, már elkezdtük a hozzátáplálást. Alma, barack, banán, sütőtök, krumpli, rizs. Ebédre esszük, nagyon szereti. Amúgy nem egy nagy evő, ezért is vágtunk bele. Még szopizik, esténként tápot kap. Délutánra úgy vettem észre felborul a rendszerünk, gyakran "eszik" minimálisat, ami már egy kicsit kezd zavaróvá válni. Nem tud egy normális mennyiséget enni. Hogy ennek mi az oka, nem tudom, annyi tejem lenne. Adjak inkább délután gyümölcsöt, hátha tovább húzza? Amúgy azt mondják, gyümölcsöt este fele nem szabadna enni, ez a babáknál is érvényes?
2009. jún. 10. 13:01
 1/2 anonim ***** válasza:
29%
Elég ha délben kap ilyeneket vagy tízóraira ha van tejed akkor miért kavarod ezekkel a cuccokkal táp stb???Én szoptatnám amíg lehet!!!
2009. jún. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rossz evő volt mindig is, alig hízogat, már az elejétől kiegészítést kapott tápot. Nyilván, ha dőlne a tej a mellemből, a babám pedig jóízűen, hatalmasakat falatozna, nem írtam volna ki a kérdést. De már régóta érdeklődött a kanalazás iránt, és a darabosat szívesen eszi. A tápot kizárólag este fogadja el, pedig indokolt lenne nagyobb mennyiséget innia, de nem tudom erőltetni. A napi 10-12 szeri "szoptatásnak" nevezett kínlódás pedig már úgy érzem az én idegeimet kezdi felőrölni.
2009. jún. 10. 13:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!