Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Járhat a fogzás kizárólag...

Járhat a fogzás kizárólag étvágytalansággal?

Figyelt kérdés

6,5 hónapos, egyébként is nagyon rosszul evő kisfiam az elmúlt két hétben szinte semmit nem eszik. A tápszert csak éjjel fogadja el, akkor is csak 150 ml-t, nappal pedig 60-80 ml kanalas kaját is alig tudok belekönyörögni.

Más változás nincs, jókedvű, élénk, éjszakát végigalussza, nem látom rajta, hogy fájna neki az ínye.


2009. jún. 10. 12:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Az enyém sem eszik semmit, de ő tuti fogzik, meg fáj is neki. Azt nézd meg, hogy be van e dagadva a fogínye. Ha igen, akkor fogzik és szerencsések vagytok.
2009. jún. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De ha nem fáj neki, miért nem eszik vajon?
2009. jún. 10. 13:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez egy nagyon jó kérdés! Kisfiam 11 hós és a napokban ő sem hajlandó enni szinte semmit! Fogzik rendesen, folyik a nyála egész nap, de nagyon! Ugyanakkor napközben néha látom rajta h fájlalja, de nem sír, kvázi látszólag nincs semmi baja. Hízni is alig hízott az elmúlt hónapban. Remélem visszajön hamarosan az étvágya. Amúgy szerintem ez a hirtelen kánikula is okozha étvágytalanságot.
2009. jún. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az en babamnak se volt etvagya egy hetig.Elvittem a dokihoz es verszageny,amitol etvagytalan.
2009. jún. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy fáj neki de nem annyira, hogy sírjon miatta. Vannak babák, akiknél úgy veszi észre az anyuka a fogacskát, hogy koppan a kanál. Szóval szerintem nem elképzelhetetlen, hogy ilyen férfiasan viseli. :-)
2009. jún. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!