Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Pampers Sleep&Play pelus...

A Pampers Sleep&Play pelus kinek hogy vált be? Miben különbözik a sima maxi-tól?

Figyelt kérdés
A Rossmann-ba most nagyon jó árban van,érdemes venni vagy sem?
2009. jún. 10. 12:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mi a sima maxit használjuk nappalra, és éjjelre a sleep&playt. Igazából nem sok különbség van, de eddig a 8 hónap alatt, talán 1x folyt csak ki belőle a pisi. Szerintem kipróbálhatod,ha jó áron van.

2009. jún. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem tudom milyen a sima maxi,mert én csak azóta használom a sleep&plyat,mióta a baba magazin,anyák lapjában van az a 300.-os kupon rá.Nekem tetszik.Vékonyabb,mint pl a Libero,vagy a Dmes...és nem folyik ki a cucc.Igaz mi csak nappal használjuk,éljelre Dmes.
2009. jún. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én direkt éjszakára vettem és rendszeresen átázott. Nekem nem vált be, vacak. Ráadásul elvileg illata van, szerintem meg büdös. Én DM-est használok, nekem ez vált be. De ez olyan dolog, hogy erre is sokan mondják, hogy nem jó. Mindenkinek más jó. Egy próbát megér.
2009. jún. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem jó, tök merev a derékrész, semmit nem enged. Ha megnézed a honlapjukon látod, hogy ők is a maxi olcsóbb, takarékosabb és kevésbé jó változatának titulálják. Egy előnye van, hogy vékony, de ezen kívül semmi.
2009. jún. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szeretem, mert nem gumis a dereka. Teljesen más a babapocak kaja előtt és után. Nekem állandóan kifolyt ebből a pisi is, kaki is.
2009. jún. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekünk nem vállt be alig vártam hogy elfogyjon a libero sokkal jobb!
2009. jún. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!