Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Folyamatosan puszilgatom a...

Folyamatosan puszilgatom a kisfiam, egyfolytában rajta lógok. Ha alszik is van, hogy behajolok, és megpuszilgatom. Csak én vagyok ezzel, vagy más is gyöntölni folyton?

Figyelt kérdés
4 hónaposak vagyunk, és szemmel láthatóan tetszik neki...bár gondolom a kora előrehaladtával majd megyüjtök egy-két monoklit emiatt...
2009. jún. 10. 10:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
7,5 hósan már eltol, lepofoz a fiam, ha tulzásba viszem:) főleg az apja szőrös képétől fordul el:) ő meg persze csakazértis puszilgatja tovább. Jajjjj !....:)))
2009. jún. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok vele. Az én babám is 7,5 hónapos ő olyankor ha már túlzásba viszem, akkor elkapja a füleimet és hatalmas erővel odahúz magához és ő is ad egy puszit. Illetve kinyitja a száját és rácuppan az arcomra, majd becsukja. Még nem cuppan, de már alakul. :-)
2009. jún. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy ezzel a "PROBLÉMÁVAL" nem vagyok egyedül :D
2009. jún. 10. 10:32
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

szia! hú én is nagy puszis vagyok!!!

a 8 hónapos fiamat születése óta majd felfalom :) és ő imádja, sőt provokálja! és ő is tanulja már, néha cuppan is :) úgy látszik rám ütött :)

nagyon szerencsésnek érzem magam, hogy a fiam szinte meg se unja a puszilgatást! jaj, remélem, így is marad!

mondjuk az isiben már biztos ciki lesz...fel kell készülnöm, hogy majd csak négy fal között könyöröghetek ki puszit. addig meg kihasználom az időt!!

2009. jún. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is egész nap puszilgatom... hát lehet megállni? Minden pelenkázáskor extázisba esem! Azok a lábak... tappancsok... pofizacskók.... :)
2009. jún. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mikor alszik annyira várom már,hogy felébredjen és agyon puszilgassam.Miiliot kap egy nap szerintem,a másik milliot az apjátol.
2009. jún. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!