Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Danonino joghurtból tízóraira...

Danonino joghurtból tízóraira 1 dobozka elég a babátoknak?

Figyelt kérdés
Most ette először 9 hós kisfiam, és én úgy vettem észre, hogy 1 elég volt neki. nekem olyan picinek tűnik. Nem kevés ez?
2009. jún. 10. 09:40
 1/7 anonim ***** válasza:
25%

Hát, nem kaptál más választ, én megkockáztatok ezért egyet: tejterméket nem javasolt 1 éves koráig adni. Ehet majd még elég joghurtot életében, adj neki más ennivalót, gyümölcsöt inkább addig.

Szép napot nektek!

2009. jún. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ezt most hallom először. A védőnő javasolta, hogy együk a joghurtot, sajtot, túrót. Vannak bébiételek is, amikben 7 hónapos kortól van joghurt, illetve túró. Nincs tőle semmi baja, és ahogy itt olvasom, mások is adnak már joghurtot.
2009. jún. 10. 12:05
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi már 8 hós kora óta esszük a danoninót. Kis bélpoklósom akár 3-4 et is bevágna. Tejet nem adok neki én sem, de joghurtok sajtok túró, sőt a főzijét is tejfőllel készítem.
2009. jún. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
utolsó: 10 hós
2009. jún. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, de igazán, nem kaptam választ a kérdésemre.

De hát ez van:-(

2009. jún. 10. 15:14
 6/7 anonim ***** válasza:

Megint utolsó vagyok.

Lehet hogy neki elég. Attól függ mikor és mit evett előtte. Mi sem eszünk meg mindig 3-4-et. Sőt van hogy csk egy felet.

2009. jún. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem 12,5 hós a babácskám és 2-öt szokott bevágni egyszerre , mert 1 nagyon kevés és tátja a száját, egyébként látod rajta nyújsd felé a kanalat ha elfogyott az első dobozka és még ha nyitja a száját akkor az azt jelenti h enne még. Igazából szerintem nem elég, nagyon sporolos adagot raknak bele.

mi is 8 hósan kezdtük el a joghurtokat enni de én megvártam az 1 éves kort adig nem adtam danoninot csak simma üveges gyümis babajoghurtot vagy túrót. De a babácskádnak nincs baja nyugodtan adjál neki.

üdv.12,5 hós baba anyukája

2009. jún. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!