Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiús anyukák! Kisfiam...

Kisfiús anyukák! Kisfiam kukija végén a bőr piros, ugyanez a helyzet kis részen a zacsiján is. Nem vészesen, de azért látom hogy piros, nem fájlalja, jó kedélyű. Lehet a sok hasalástól? Most 6 hónapos.

Figyelt kérdés
Köszi a válaszokat.
2009. jún. 10. 08:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia.Szerintem inkább a pisi csípte ki neki,nekünk is volt már ilyen többször,Én Sudocream-el kentem be neki és másnapra már el is múlt neki,de ha a zacsin is van már akkor lehet gomba is,ha nem múlik,irány a doki és ír fel rá antibiotikumos krémet(sajna nekünk már ez is volt),de hamar elmúlt.Mindkét esetben jókedvű volt a kisfiam nem sírt és nem fájlalta:D

9hós kis srác anyuja

2009. jún. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem hinném. Szerintem egy kicsit kicsipi a pisi, nÁlunk is előfordul, pamperset használ. Bepantent kenek rá, este alaposan átmosom és bekenem. Ha csunyábbnak itélem, akkor sudocremet kenek rá, másnapra sokkal jobb.
2009. jún. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Pampers pelusa van, próbálom sokat szellőztetni, de folyton hason van. Van hogy jobban -van hogy nem látszik. Kb. 3 napja van, Sudocremet kentem rá, de csak keveset.
2009. jún. 10. 10:09
 4/4 anonim ***** válasza:
El fog mulni tőle, de ha sokáig csúnya, irány a doki!
2009. jún. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!