Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Merre és mennyi időre mentek...

Merre és mennyi időre mentek babátokkal ki a szabadba?

Figyelt kérdés
Ma annyira jó idő van és kedvem lenne valamerre menni a kisfiammal. Most 3 és fél hónapos. Ti egyedül mentek sétálni vele? Én egyedül érzem magam kint is bent is. Bennetek nincs ez meg?
2009. jún. 10. 08:50
 1/10 anonim ***** válasza:
A fiam 5,5 hós, mi csak sétálni megyünk, csak ketten, kis községben lakunk 2700 fő, nem sok minden van itt...
2009. jún. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
mi sajnos panelházban lakunk, ezért minden nap kivisszük a babát, este 7 után, apával sétálunk egy nagyot. legalább fél órát.
2009. jún. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mi tegnap is voltunk sétálni. Persze nem a legnagyobb melegben. Ma is megyünk délután, ha még jóidő lesz. Egyedül érzed magad? Ott a babád, beszélgess vele. Nekem 4 hós a babám, és ha beszélek hozzá, vissza gügyög. Én kifejezetten élvezem, mikor csak ketten vagyunk.
2009. jún. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Az én fiam 6 hós. Télen szinte minden nap sétáltunk a hidegben így nagyon jókat aludt. Mostanra a nagy melegben már nem vagyunk kint. Sajnos ahol mi lakunk nincs árnyék

/ fa!/, és nem marad bent a kocsiban, cipelni meg már nehéz.

2009. jún. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mi 10 hósak vagyunk és legalább 1 órát sétálunk, bejárjuk a várost!
2009. jún. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

kislányom 14 hós, sajnos nem mindig veszem rá magam a sétára, néha az idő kiszámíthatatlan, néha a házimunka sok, de ha megyünk, akkor egy-1.5 óra, néha útba ejtjük a játszót, este pedig apával együtt kinn vagyunk egy órát a kertben

én is nagyon egyedül érzem magam, főleg itthon, meg elindulni nehéz céltalanul, de amikor már megyünk, akkor jobb egy kicsit

2009. jún. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia!Városba lakom.Legalább kétszer lemegyünk naponta.Kb. össz. 4 órára.Néha én is egyedül érzem magam.4 hós kislány anyukája
2009. jún. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az én babám 4 hónapos, mostanában már nem szívesen megyek vele egyedül babakocsizni, mert mindig sír, és utálom, ha mindenki minket néz az utcán. Másrészt, őérte megyünk ki, ha sír, akkor mi értelme az egésznek, ugye. Így aztán az erkélyen szoktam vele játszani, ott is megkapja a levegőadagját. Inkább megvárom az apját, és este megyünk ki hármasban.

Rossz lehet, ha egyedül érzed magad vele. Nincs más anyuka, akivel együtt sétálhatnátok? Sok ilyet látok, hogy 2-3 anyuka összeáll, és együtt sétálnak. (Nekem jó egyedül.)

2009. jún. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát sajnos még nem sikerült senkivel "összehaverkodni". Pedig elég sok kismama van a környéken. 13.ker-ben lakom és elindulnék a manóval messzebbre is, ha nem egyedül indulnék neki. Itt nem sok zöld rész van.
2009. jún. 10. 10:20
 10/10 anonim ***** válasza:
A séta jó program! Ne punnyadj vele bent! Menjetek vásárolni, fagyizni , kirakatot nézegetni, jót tesz a levegő és neked a mozgás. Napi 2óra séta csak ugy tünteti el rólam a kilókat!:)
2009. jún. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!