Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Piros a babám feneke és nem...

Piros a babám feneke és nem akar elmúlni hiába kenem. Mitől lehet? Nem járt így más is?

Figyelt kérdés

Először azt mondta a doki ekcéma, hát kentük. Aztán egyszer csak égővörös lett a végbélnyílás körül és a nagyajkak is. Azt mondták a tehéntejtől, amit akkor kezdett kapni. (bár már előtte is piros volt csak nem annyira). Kaptunk másik krémet attól elmúlt a vörösség, de a kezdeti pirosság nem teljesen. Hol pirosabb volt, hol kevésbé. Tegnap megint vörös lett. Nem tudom mitől lehet. Már annyi mindent próbáltam kiiktatni az étrendből de nem lettem okosabb.

Nincs valami ötletetek?


2009. jún. 9. 23:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez csak egy tipp, de a pelusok tele vannak allergizáló trutyival, lehet, h. az okozza, próbáltál más pelust is? (Mondjuk én a moshatóra szavazok, de gondolom ez a többségnek túl alteros.)
2009. jún. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk a kisfiúnk attól szenvedett, amit a márkás pelusokba tesznek mindenféle vegyi anyagot. Amióta noname pelust használunk, elmúlt a szörnyű vörösség, meg még olcsóbb is. A barátnőm kislányának a johnsons babaáplóktól volt vörös a popsija. Amióta gyógyszertári egyszerű cuccokat használnak, a babája is jól van. Egyébként ha adsz neki paradicsomot, attól is lehet, mert allergiás tüneteket okozhat az is.
2009. jún. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szia!


Vörösödés ellen kiváló az étolaj. Nem gyógyszertári, hanem sima, otthoni. Ha még akkor is nagyon piros, akkor pedig a Sodu krém. Nagyon hatásos és nem kell belőle sok. Én is azt használom, állandójan tele a pellus :D ,mert mi még 3 hetesek vagyunk :D a felmaródások, pirosság elég csúnya volt, mikor hazahoztuk a kórházból. Mostmár szép babapopsink van :)

2009. jún. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!