Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek milyen fájdalomcsillapít...

Kinek milyen fájdalomcsillapítás vált be fogzáskor?

Figyelt kérdés
2009. jún. 9. 22:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
chamomilla vulgaris ch 15
2009. jún. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia annyi van!

Viburcol kúp hómeós...kb 200e ft

Chamomilla 15 ch vulagris 600ft

Dentonix gél 1300ft

Dologél 1700 körül

Nekünk a gélek nem váltak be....

de vannak fájdalom csillapitok!

Nurofen suspenzio

Panadol baby

Úgy kb ezeek is 100 ft körüliek!

2009. jún. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2000ft
2009. jún. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
én igazából csak a dentinoxot használtam, azt is csak elalvás előtt, hogy pihenni tudjon. talán egyszer adtam neki eddig panadolt a fogzáskor, felső foga jött. Nyűgösebb volt, ilyenkor többet kellett foglalkoznom vele, többet volt ölben, de igyekeztem nem gyógyszerezni. eddig 8 foga van:-)
2009. jún. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Chamomilla vulgaris 15ch. Nekünk ez vált be, bár nem sokat próbáltam előtte. A Dentinox gél nem segített, kb. 5 percig volt jó a gyereknek tőle. Aztán jött a Nurofen szirup. Na ez hat tényleg, de sajnos nem adható 3 napnál tovább a betegtájékoztató szerint. Így jutottam el a homeós bogyóig, és végül az segített. De sokan esküsznek még a borostyán láncra is a fentebb elhangzottakon kívül.
2009. jún. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors válaszokat!
2009. jún. 9. 22:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!