Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » És, belejöttél már az anyaságb...

És, belejöttél már az anyaságba? És, hogy tetszik?

Figyelt kérdés

Nektek tettek már fel ilyen kérdést? És mi erre a helyes válasz?

az anyaságot egy életen át tanulja az ember, nem?! Miért kell ilyet kérdezni?


2009. jún. 9. 20:42
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ebben a kérdésben semmi rossz :)

Sztem nagyjából úgy értik, hogy beleszoktál-e már a baba napirendjébe, szokásaiba, bírod-e munka nélkül, milyen fizikálisan így szülés után? Erre számítottál-e vagy másmilyennek képzelted? Milyen az élet otthon a babával stb. ?


Az anyaságot egy életen át tanulja az ember, ebben tökéletesen igazad van, de nem kell ennyire eszmei mögöttes tartalmat keresned egy udvariassági kérdés alatt :)


Én általában azt szoktam válaszolni az ilyen és ehhez hasonló kérdésekre: " Most már tudom, milyen az igazi szerelem!" . Azt hiszem ebben benne van minden :)

2009. jún. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert kíváncsiak, hogy jól érzed-e magad az új szerepedben. Attól függ, mennyire áll közel hozzád az illető, és mennyit akarsz csevegni a témáról, válaszolhatsz más-mást. Pl: Igen, már egymásra hangolódtunk. Vagy ha van kedved, akkor hogy imádod, de úgy érzed, hogy van még mit tanulnod az elkövetkezendő 18 évben. És örülj, hogy érdekled őket, még ha nyűgös is a dolog :-)
2009. jún. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!